Монітор Asus VA24DQFS для бізнесу — 24 дюйми (видима зона 23,8 дюйма), IPS, Full HD, без рамкова конструкція, 100 Гц, Adaptive-Sync, 1 мс (MPRT), HDMI, DisplayPort, VGA, фільтрація синього світла, Flicker Free, ергономічна конструкція, настінний монтаж:
23,8-дюймовий без рамковий монітор із роздільною здатністю Full HD (1920 x 1080) з панеллю IPS і широким кутом огляду 178°.
Технологія SmoothMotion: частота оновлення 100 Гц і час відгуку 1 мс (MPRT), підтримка VRR.
Різноманітні інтерфейси: HDMI, DisplayPort, вихід на навушники.
Монтаж на стіну за допомогою VESA-сумісного кріплення.
Підставка монітора дає змогу змінювати кут нахилу та висоту екрана, а також повертати його навколо своєї осі та переводити в портретний режим.
Програмне забезпечення DisplayWidget Center дає змогу користувачам легко змінювати параметри монітора в інтуїтивному інтерфейсі.
Технологія Asus Eye Care — фільтрація синього світла та мінімізація мерехтіння, сертифіковані незалежною лабораторією TUV Rheinland.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | IPS |
| Частота обновления | 100 Гц |
| Размеры | |
| Вес | 5.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | отсутствует |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | Да |
| Smart TV | Нет |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Wi-Fi / Bluetooth | Нет |
| Безрамочный монитор | Да |
| Время реакции | 1 мс |
| Встроенная аудиосистема | Да |
| Встроенная камера | Нет |
| Габариты (ШхВхГ) | 539.7x457x211.2 мм |
| Геймерские | Да |
| Диагональ | 23" - 24.9" |
| Диагональ экрана | 23.8" |
| Дополнительные разъемы | mini-jack 3.5 мм |
| Игровые технологии | Adaptive Sync |
| Изогнутый экран | Нет |
| Цвет | Черный |
| Контрастность | 1300:1 |
| Концентратор USB | 2хUSB3.2 |
| Мощность аудиосистемы | 2х2 Вт |
| Поверхность экрана | матовая |
| Поворотный экран (Pivot) | Да |
| Портативные | Нет |
| Потребляемая мощность (в работе) | 11 Вт |
| Регулировка по высоте | Да |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
Информация для заказа
- Цена: 7 382 ₴










