Акумуляторна батарея для джерела безперебійного живлення є невіддільним елементом, завдяки якому обладнання і далі працює в разі вимкненої електроенергії. Акумуляторні батареї вбудовуються в ІБП і практично не вимагають жодного обслуговування. KSTAR 12 В 7 А·год (6-FM-7) - це батарея з номінальним напругою 12 В і ємністю 7 А·год. Також ця батарея характеризується низьким рівнем саморозряджання. Призначення: джерела безперебійного живлення, охоронні сигналізації. Додаткові характеристики KSTAR 12 В 7 А·год (6-FM-7): електроліт має гелеподібний стан, не боїться нахилу та перевороту.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | KSTAR |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.05 кг |
| Высота | 94 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Диапазон ёмкости | 5 - 9 А·ч |
| Емкость батареи | 7 А·ч |
| Максимальный ток заряда | 2.1 А |
| Максимальный ток разряда | 105 А |
| Материал корпуса | Пластик |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Номинальная рабочая температура, °C | 25°C |
| Номинальное напряжение | 12 В В |
| Рабочий диапазон температур, °C | от -15°C до +40°C |
| Саморазряд (при 25°C от начальной емкости за год) | 40 % |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клемм | F1 |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 723 ₴

