
Світильник настінно-стельовий накладний світлодіодний круглий ELM 13W 6500К Vega IP40 26-0050 Білий
341 ₴
- В наличии
- Код: 26-0050
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Світильник призначений для внутрішнього освітлення адміністративно-громадських і побутових приміщень. Ідеально підходить для встановлення на сходах, стінах і всередині приміщень. Основна фішка світильників у тому, що можна легко зняти плафон. Якщо необхідно залишити на час свій будинок без нагляду і ви остерігаєтеся, щоб світильники не вкрали або не розбили — досить просто вийняти світильник із монтажної скоби, а за потреби, знову повернути. Це робиться дуже легко.
Особливості та переваги світильника:
- енергоощадження та економія на експлуатаційних витратах;
- стабільна робота в умовах перепадів напруги від 85 до 265 В і брак пульсації під час роботи;
- компактний розмір, обтічна сучасна форма дають змогу застосовувати світильник у приміщеннях різного профілю;
— корпус із міцних полімерів забезпечують відносну довговічність.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ELM |
| Световой поток | 1170 лм |
| Цвет | Белый |
| Цветовая температура | 6500K |
| Тип светильника | Накладной |
| Пользовательские характеристики | |
| Габариты | 120х120х43 мм |
| Датчик движения | Нет |
| Количество цоколей | Нет |
| Монтаж | накладной |
| Напряжения питания | 85-265 В |
| Степень защиты корпуса | IP40 |
| Тип | Светильник настенно-потолочный |
| Тип лампы | светодиоды |
| Удаленное управление | Нет |
| Цоколь | встроенные элементы |
Информация для заказа
- Цена: 341 ₴
