
Пральна машина Dreame S8 (DWF08S50CA) ( 22379 )
19 839 ₴
- В наличии
- Код: DWF08S50
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ми звикаємо до компромісів там, де їх можна було б уникнути. І це варто змінити. Або компактність, або потужність? Простий, але Dreame S8 пропонує все відразу. А ще завантаження на 8 кг за товщини корпусу лише 45 см. Машина вписується у ванну кімнату як частина продуманого інтер'єру та залишає сантиметри там, де вони потрібні. Головна перевага — барабан зі збільшеним діаметром до 530 мм і оберти до 1400 разів/хвилину. Уявіть, що ваші речі тепер не просто перекочуються на дні, а мають амплітуду для повноцінного падіння, щоб фізично краще вибивати забруднення з волокон. У поєднанні із системою Direct Spray, яка подає воду під тиском безпосередньо в центр завантаження, мийний засіб розчиняється відразу, не залишаючи білих розводів на темній щільній тканині.
Пропорції, які звільняють простір
Більшість пральних машин на 8 кг схожа на масивні «куби», які займають половину коридору або ванної. Dreame S8 створили з думкою про реальних квартирах, у яких прохід часто обмежений. Глибина 45 см, проте компактність машини зовні не означає тісність усередині. Завдяки розширеному діаметру барабана, речі всередині відчувають себе вільнішими, ніж у стандартних глибоких моделях. Об'єм безпосередньо впливає на якість прання: одяг менше плутається у вузли, а вода рівномірно просочує кожен шар тканини. Тепер ви можете завантажити зимовий пуховик і бути впевненими, що він повноцінно випереться.
Технологія захисної водяної плівки
Якщо ви стежили, що після частого прання речі стають жорсткими або покриваються мікроскопічними зачіпками, проблема в тертю про перфорацію металу. У Dreame S8 поверхня барабана імітує структуру лусочки. Коли машина набирає обертів, вода виштовхується через ці «чашуйки», утворюючи суцільну водяну подушку. Ваші улюблені шовкові блузи або вовняні светри не торкаються металу безпосередньо, а плавно ковзають цією плівкою. Використовуйте інтенсивний режим викручування, не боячись пошкодити ніжні нитки. Одяг слугує довше, зберігаючи той вид, який він мав на день придбання.
Гігієнічний стандарт: сила пари 90 °C
Іноді навіть найдорожчий порошок не може впоратися з тим, що приховано глибоко всередині ниток — бактеріями або алергенами. Функція парової обробки в Dreame S8 — це ваш спокій у питаннях гігієни. Гаряча пара, розігріта до 90 градусів, має вищу проникність, ніж вода. Він розширює волокна, буквально виштовхуючи бруд і нейтралізуючи мікроорганізми. У сім'ї є маленькі діти або ваша шкіра схильна до подразнень від залишків мийних засобів? Дія пари буде дуже доречною. Пара вимиває хімію ефективніше за звичайний полоскання, залишаючи тканину м'якою, пухнастою й безпечною.
Ритм життя й 15-хвилинний експрес-сервіс
Дві години очікування кінця циклу — реалістично, якщо зловити дзен, проте в сучасному світі це вдається не завжди. Якщо сорочка одягалася всього на кілька годин або спортивну форму, потрібно швидко підготувати після легкого тренування — 15-хвилинна програма доречна як ніколи. Вона передбачає не просто швидке полоскання, а повноцінний оптимізований цикл, який заощаджує до 40% води й електроенергії, порівнюючи зі стандартними режимами. Ви встигаєте прийняти душ і випити кави, а ваш одяг уже свіжий і готовий до сушіння.
Режим фінального розгладження
Фінішне розгладження триває 3 хвилини після того, як віджим завершився. Машина зупиняється, робить серію делікатних реверсних рухів на мінімальній швидкості. Під власною вагою та залишком вологості тканини розправляються, знімаючи напруження з ниткою. Унаслідок цього на сорочках і постільній білизні кількість глибоких заломів зменшується. Деякі речі можна надягати відразу після сушіння, взагалі не дістаючи праски.
Розумний розподіл білизни
Щоб машина залишалася стабільною за таких компактних розмірів, виробники інтегрували інтелектуальну систему контролю дисбалансу. Перед тим як набрати максимальні 1400 обертів, машина кілька разів прокручує барабан, оцінюючи вагу та розподіл білизни за допомогою сенсорів. Якщо утворилася «ком» (наприклад, речі збилися всередині підковдри), машина розплутує його самостійно, змінюючи напрямок обертання. Механізм оберігає внутрішні вузли від ударних навантажень, а підлогу — від подряпин. Ви не почуєте гуркоту або сильних вібрацій, тільки впевнена й тиху роботу механізму.
Безшумна робота інвертора
Тиша в будинку — це розкіш, яку підтримує безщітковий двигун Dreame S8. У машині немає тертя механічних частин (щіток), тому робота стає майже непомітною, а термін експлуатації — вищою. Магнітне поле керує барабаном плавно, без різких ривків, що важливо під час прання делікатних речей. Такий мотор менше гріється й споживає мінімум енергії, відповідаючи високим стандартам енергоефективності. Ви можете сміливо запускати прання на ніч, не боячись порушити сон близьких або сусідів — Dreame S8 працює делікатно й непомітно.
Естетика матеріалів і тактильний досвід
Дизайн Dreame S8 побудований на поєднанні практичності й естетики. Корпус має матове покриття, воно має сучасний вигляд, а також стійке до появи відбитків пальців або подряпин. Дверцята люка, зроблені з загартованого темного скла, додають солідності та надійності. Сенсорна панель керування відгукується на дотик легко, як екран смартфона, а яскравий контрастний дисплей показує час до кінця циклу. Поворотний селектор вибору програм має приємний тактильний опір, з ним настроювання машини стає інтуїтивно зрозумілим процесом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dreame |
| Выбор температуры стирки | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Класс энергопотребления | A |
| Материал бака | Нержавеющая сталь |
| Состояние | Новое |
| Тип двигателя | Инверторный |
| Тип управления | Сенсорное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 54 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Потребление воды | 54 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Eco | Да |
| Smart управление | отсутствует |
| Автодозирование моющего средства | Нет |
| Антиаллергенная | Нет |
| Белая ткань | Нет |
| Быстрая стирка / Экспресс | Да |
| Верхняя одежда | Нет |
| Вид | автомат |
| Отсрочка старта | Да |
| Габариты (ШхВхГ) | 600 x 840 x 450 мм |
| Гигиена | Нет |
| Деликатная стирка | Да |
| Детская одежда | Нет |
| Джинсы | Нет |
| Дисплей | с дисплеем |
| Дозагрузка | Нет |
| Дополнительное полоскание | Да |
| Дополнительные данные | - |
| Дополнительные программы | 20°C (стирка в холодной воде) / очистка барабана |
| Ежедневная стирка | Нет |
| Загрузка (стирка) | 8 кг |
| Загрузка (сушка) | Нет |
| Защита от детей | Да |
| Защита от протечек | Да |
| Интенсив | Да |
| Класс эффективности отжима | B |
| Класс эффективности стирки | A |
| Количество программ | 12 |
| Цвет | Белый |
| Конструкция бака | цельный |
| Максимальная скорость отжима | 1400 - 1600 об/мин |
| Обработка паром | Да |
| Отжим | Да |
| Полоскание | Да |
| Популярные бренды | - |
| Потребление электроэнергии | 0,87 кВт/ч |
| Предварительная стирка | Да |
| Привод | ременной |
| Пуховые изделия | Да |
| Рубашки | Нет |
| Ручная стирка | Нет |
| Синтетика | Нет % |
| Скорость отжима | 1400 об/мин |
| Смешанные ткани | Да |
| Спорт | Нет |
| Сушка | без сушки |
| Темная ткань | Нет |
| Технологии | Direct Spray |
| Тип стиральной машины | фронтальная загрузка |
| Уровень шума отжима | 74 дБ |
| Уровень шума стирки | 58 дБ |
| Хлопок | Да |
| Цветные ткани | Нет |
| Шелк | Да |
| Шерсть | Да |
| Ширина | 51-60 см см |
| Эко Хлопок | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 19 839 ₴









