
Рюкзак для ноутбука Tucano Global 2 16" Black (BKBTK2-BK) ( 25146 )
2 541 ₴
- В наличии
- Код: BKBTK2
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Рюкзак Tucano Global 2 другого покоління створений для ноутбуків 15,6-16" і MacBook Pro 16". Легкий і компактний, він поєднує сучасний строгий дизайн із практичністю. Виготовлений із тканини з переробленого пластику, що робить його екологічним. Передня кишеня-органайзер і бічні відділення забезпечують зручне зберігання дрібних речей. Ергономічна спинка та м'які регульовані плечові ремені роблять носіння комфортним упродовж усього дня.
Особливості:
Рюкзак має ремінь для кріплення на ручці валізи. М'яке внутрішнє відділення захищає ноутбук. Передня кишеня-органайзер на блискавці дає змогу зручно розмістити дрібні аксесуари. Всередині є сітчаста кишеня для аксесуарів. Бічні кишені підійдуть для пляшки води або парасольки. Рюкзак зшитий із тканини з переробленого пластику, що надає міцності й екологічності.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tucano |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Черный |
| Материал | Ткань |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.75 кг г |
| Влагозащита | Нет |
| Внешние карманы | с внешними карманами |
| Возможность крепления к багажной сумке | Да |
| Диагональ | 15" - 16" |
| Максимальная диагональ экрана | 16" |
| Размеры внешние, мм | 425 x 325 x 145 |
| Размеры внутренние, мм | 380 x 250 x 20 |
| Регулируемый съёмный плечевой ремень | Нет |
| Способ закрытия | молния |
| Тип | Рюкзак |
Информация для заказа
- Цена: 2 541 ₴









