
Рюкзак для ноутбука Wenger Quadma 16" Grey (653215) ( 25105 )
3 347 ₴
- В наличии
- Код: 653215
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Універсальні рюкзаки Wenger з колекції Quadma з відділенням для ноутбука до 16" включно. За допомогою цього рюкзака ваші речі будуть на своїх місцях і дбайливо зберігатимуться під час перенесення.
Опис Рюкзак Wenger, Quadma 16", сірий
Головне відділення — це великий моновідсік з окремою кишенею для ноутбуків із діагоналлю екрана до 16", у цій кишені стінки з м'яким наповнювачем, який слугує захистом для ноутбука, і захищає його. Інші простори головного відділення можуть займати одяг або речі.
Кишеня-органайзер містить кишеньки для письмового приладдя, документів і телефона.
Спинка рюкзака із системою циркуляції повітря має спеціальну рельєфну поверхню, забезпечує зручне прилягання до спини та вентиляцію завдяки стфтчастому матеріалу.
Ергономічні регульовані плечові ремені анатомічної форми, мають таку ж сітчасту тканину з внутрішньої сторони (як і спинка) і це також надає комфорту під час носіння рюкзака.
Бічні сітчасті кишені підходять для розміщення пляшок із водою і/або парасольки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wenger |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Серый |
| Материал | Полиэстер |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.5 кг г |
| Влагозащита | Нет |
| Внешние карманы | с внешними карманами |
| Возможность крепления к багажной сумке | Нет |
| Диагональ | 15" - 16" |
| Максимальная диагональ экрана | 16" |
| Размеры внешние, мм | 330 х 430 х 170 |
| Размеры внутренние, мм | нет данных |
| Регулируемый съёмный плечевой ремень | Нет |
| Способ закрытия | молния |
| Тип | Рюкзак |
Информация для заказа
- Цена: 3 347 ₴









