
Сумка для ноутбука Wenger BC Pro 13.3-14.1" Black (612269) ( 25471 )
4 897 ₴
- В наличии
- Код: 612269
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Елегантна сумка для ноутбука BC Pro допоможе вам бути організованим і мати під рукою все необхідне для будь-якої міжнародної зустрічі 24/7. Основна зовнішня тканина на 100% складається з перероблених ПЕТ-пляшок. Створений для легкого розміщення ноутбука з діагоналлю 13.3-14.1 дюйма, завдяки майстерно сконструйованому регульованому відділенню, він готовий обертатися відповідно до ваших потреб. Завдяки інтегрованому захисту RFID для безпеки даних і органайзеру SmartOrg, вона найкраща у своєму класі.
Ключові особливості:
100% основної зовнішньої тканини виготовлено з перероблених ПЕТ-пляшок.
Відділення для ноутбука SmartGuard
Спеціальна м'яка кишеня для планшета
Кишеня для захисту RFID
Організатор SmartOrg
Знімний, регульований, м'який плечовий ремінь
Ремінь для кріплення сумки на телескопічну ручку валізи
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wenger |
| Цвет | Черный |
| Материал | Полиэстер |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сумка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.76 кг г |
| Влагозащита | Нет |
| Внешние карманы | с внешними карманами |
| Возможность крепления к багажной сумке | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диагональ | 13" - 14.9" |
| Максимальная диагональ экрана | 14.1" |
| Размеры внешние, мм | 390 x 270 x 110 |
| Размеры внутренние, мм | 300 x 210 x 15 |
| Регулируемый съёмный плечевой ремень | Да |
| Способ закрытия | молния |
Информация для заказа
- Цена: 4 897 ₴




