
Накопичувач HDD SATA 3.0TB Seagate Constellation ES.3 7200rpm 128MB (ST3000NM0033)_Refurbished ( 29435 )
6 672 ₴
- В наличии
- Код: ST3000NM0033_Refurbished
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
3,5-дюймовий жорсткий диск Enterprise Capacity компанії Seagate® надає велику місткість без шкоди для продуктивності та забезпечує надійний доступ до масивів неструктурованих даних.
Продуктивність на 25% вища, порівнюючи з пропонуваннями конкурентів, що сприяє виробленню угод про рівень обслуговування
Скорочує сукупну вартість володіння завдяки великій місткості, необхідної для роботи з щораз більшим обсягом даних
Розроблений на надійній, перевіреній на практиці платформі восьмим покоління й оптимізований для середовищ зберігання, які функціонують цілу добу та без вихідних
Забезпечує надійне зберігання великих масивів даних завдяки технології самошифрування (SED), що має заслужену довіру
Кардинальне збільшення місткості системи зберігання неструктурованих даних
Диски Enterprise Capacity 3.5 HDD слугують ідеальною основою для створення серверів і СХД із максимальною щільністю зберігання. Сімейство 3,5-дюймових дисків із місткістю 6, 5, 4, і 2 ТБ підтримує найвищу щільність зберігання й забезпечує чудову окупність інвестицій.
Надійне зберігання великих масивів даних у системах, що працюють цілу добу та без вихідних
Диски великої місткості для багатодискових конфігурацій шасі мають демонструвати надійність і стабільну продуктивність. 3,5-дюймовий жорсткий диск Enterprise Capacity розроблений для забезпечення швидкого доступу до даних під час навантажень корпоративного рівня — до 550 ТБ на рік, що майже вдесятеро вище за номінальне робоче навантаження жорстких дисків для настільних систем. 3,5-дюймовий жорсткий диск Enterprise Capacity допоможе забезпечити відповідність жорстким вимогам співпрасувань про рівень обслуговування для систем зберігання великих масивів даних. Для легкої інтеграції з наявними платформами диски обладнані інтерфейсами SAS 12 Гбіт/с і SATA 6 Гбіт/с.
Захист даних за допомогою самошифрування
Дані на диску Enterprise Capacity 3.5 HDD захищені в місці їхнього зберігання — на диску. Доступні варіанти з технологією самошифрування, що відповідають стандарту FIPS 140-2* і підтримують безпеку даних на рівні, встановленому законодавством, а також моделі з технологіями самошифрування й миттєвого безпечного стирання, розроблені компанією Seagate для легкої й економної утилізації дисків.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Seagate |
| Интерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Объем буфера | 128 MB |
| Состояние | Refurbished |
| Тип диска | HDD |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 600 г |
| Высота | 26.1 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Восстановленный | Да |
| Время наработки на отказ | нет данных |
| Габариты | 147 х 101.85 x 26.1 мм |
| Дополнительная информация | - |
| Максимальный уровень шума | 28 дБ |
| Объем накопителя | 3 ТБ |
| Потербление мощности в режиме ожидания и сна | нет данных |
| Потербление мощности в режиме простоя | нет данных |
| Потребляемая мощность в режиме записи/чтения | - |
| Назначение | для компьютеров |
| Рабочая температура | нет данных |
| Серия | Constellation ES |
| Скорость вращения шпинделя | 7200 об/мин |
| Скорость передачи данных | 600 Мб/с |
| Среднее время поиска | 4.16 мс |
| Тип | HDD |
| Ударостойкость | в рабочем состоянии: 70 Gs / при хранении: 300 Gs |
| Форм-фактор | 3.5" |
Информация для заказа
- Цена: 6 672 ₴
