Відкрийте для себе ідеальний баланс економії та продуктивності з Mid-Tower корпусом Uniface RGB. Гнучка підтримка водяного охолодження й ефективна вентиляція охолоджують вашу систему навіть в інтенсивних умовах роботи, а адаптованість забезпечується універсальною сумісністю з материнськими платами.
Найкращий у ціновому сегменті
Цей корпус Mid-Tower, розроблений із винятковим поєднанням доступності та продуктивності, гарантує, що економія вашого бюджету не зашкодить якості та ефективності.
Максимальна безпека
Виготовлений із міцних матеріалів, Uniface RGB гарантує захист ваших компонентів і надійність, на яку ви можете покластися, зберігаючи ваше цінне обладнання в безпеці.
Гнучкі можливості охолодження
Завдяки підтримці водяного охолодження передньої панелі заввишки 420 мм або верхній панелі заввишки 360 мм, ваша система буде оптимально охолоджуватися навіть під час виконання ресурсомістких завдань.
Підтримка водяного та повітряного охолодження
Чотириразовий захист
Чотирикутні пилозахисні екрани захищають від частинок пилу та забезпечують чистоту й ефективність системи. Магнітні екрани на передній і правій сторонах доповнюють стандартну верхню магнітну та висувну нижню кришки, забезпечуючи простоту встановлення й очищення без шкоди для захисту.
Універсальна сумісність із графічними процесорами
Корпус розрахований на максимальну довжину графічного процесора 400 мм із можливістю горизонтальної/вертикальної орієнтації без кріплень, забезпечує простір, необхідний для збирання та розширення вашої системи відповідно до ваших вимог.
Ефективний повітряний потік
Два 120-мм вентилятори можна встановити на стороні материнської плати, щоб поліпшити вентиляцію й повітряний потік, забезпечуючи прохолодніше та стабільніше середовище для ваших компонентів. (Можна встановити або материнську плату E-ATX, або радіатор/вентилятор на стороні материнської плати.)
Керування підсвіткою
Вбудований універсальний концентратор вентиляторів передбачає апгрейд із 3-контактних вентиляторів на 4-контактні PWM-вентилятори, що забезпечує плавну координацію швидкості вентилятора та RGB-підсвітки.
Сучасні можливості під'єднання
Uniface RGB обладнаний портами USB Type-C для повного та безперешкодного під'єднання до новітніх периферійних пристроїв і обладнання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cougar |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Типоразмер | Midi-Tower |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 9.3 кг |
| Высота | 475 мм |
| Глубина | 493 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| USB 2.0 | Нет |
| USB 3.х | 2 |
| USB Type-C | 1 |
| Аудио разъемы | 1 |
| Безвинтовое крепление | Нет |
| Боковая панель (опция) | 2 x 120 мм |
| Верхняя панель (опция) | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Задняя панель (опция) | 1 х 120 мм / 1 х 140 мм |
| Кардридер | Нет |
| Количество отсеков 2.5" | 2 |
| Количество отсеков 2.5"/ 3.5" | 1 |
| Количество отсеков 3.5" | 2 |
| Количество отсеков 5.25" | Нет |
| Количество установленных вентиляторов | 4 шт |
| Цвет | Black |
| Коннекторы | нет данных |
| Максимальная высота кулера CPU | 180 мм |
| Максимальная длина видеокарты | 400 мм |
| Материал корпуса | металл/стекло |
| Мощность блока питания | без блока питания |
| На верхней панели | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| На задней панели | 120 мм / 140 мм |
| На боковой панели | 120 мм / 240 мм |
| На нижней панели | Нет |
| На передней панели | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм / 420 мм |
| Наличие бокового окна | с боковым окном |
| Нижняя панель (опция) | Нет |
| Передняя панель (опция) | 3 х 120 мм / 3 х 140 мм |
| Поддержка системы водяного охлаждения | Да |
| Подсветка | ARGB-подсветка |
| Пылевой фильтр | Да |
| Размеры корпуса | 230 x 493 x 475 мм |
| Расположение блока питания | - |
| Расположение портов | на верхней панели |
| Сетка (Mesh) | Да |
| Слоты карт расширения | 7 |
| Способ установки | вертикальный |
| Стандарт 80 PLUS | Нет |
| Технологии защиты | - |
| Толщина металла | нет данных |
| Установленные вентиляторы на боковой панели | Нет |
| Установленные вентиляторы на верхней панели | Нет |
| Установленные вентиляторы на задней панели | 1 х 120 мм |
| Установленные вентиляторы на нижней панели | Нет |
| Установленные вентиляторы на передней панели | 3 х 120 мм |
| Форм-фактор материнской платы | ATX/MicroATX/Mini-ITX/CEB/EATX |
| Функция PFC | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 5 225 ₴









