ViewSonic VA1650 — це легкий, портативний 16-дюймовий Full HD монітор із під'єднанням USB-C для заряджання. Створено для підвищення продуктивності та комфорту в дорозі. Просто розширте екран із телефона, планшета або ноутбука на дисплей у будь-який час і в будь-якому місці. Захисний чохол дає змогу легко й безпечно переносити монітор, чи то в поїздці, на відпочинку на свіжому повітрі, чи то просто переміщаючись містом.
Візьміть ефективність із собою
Залишайтеся ефективними, хай де ви будете, зі збільшеним розміром екрана вашого ноутбука, планшета або телефона, використовуючи портативний монітор VA1650, що ідеально підходить для багатозадачності та зустрічей на ходу.
Розширте дисплей мобільних пристроїв на більший 15,6-дюймовий екран.
Легко переносить
Створено для того, щоб бути тонким і легким, цей компактний монітор можна легко носити із собою куди завгодно.
Тонкий і легкий — лише 13,4 мм і 0,7 кг
Працюйте будь-де з гнучким під'єднанням
Безпроблемно під'єднуйтеся до різних мультимедійних пристроїв за допомогою USB-C і HDMI.
Виберіть бажаний кут огляду
Легко регулюйте кут огляду екрана за допомогою вбудованої складаної підставки, яка може нахилятися до 45 градусів.
Безперебійна робота на декількох пристроях
Легко під'єднуйте свій ноутбук, планшет або телефон до портативного монітора VA1650, який сумісний із декількома операційними системами, включно з Windows, MacOS, Chrome, Android, iOS та iPadOS.
Смарт-пристрій вимагає режиму Alt Mode Display Port 1.2 і Power Delivery USB-C.
Для використання з iPhone/iPad може знадобитися адаптер Lightning на HDMI, кабель HDMI на mini-HDMI та зовнішнє джерело живлення.
Захист зору для комфортного перегляду
Знизьте напругу та підтримуйте відчуття свіжості очей завдяки ViewSonic Eye ProTech. Технологія Flicker-Free усуває мерехтіння екрана, тоді як фільтр синього світла мінімізує шкідливе синє світіння, забезпечуючи комфортний перегляд, особливо у разі тривалого використання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Viewsonic |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | IPS |
| Частота обновления | 60 Гц |
| Размеры | |
| Вес | 0.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | отсутствует |
| DisplayPort | отсутствует |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | отсутствует |
| VESA | отсутствует |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Безрамочный монитор | Нет |
| Время реакции | 7 мс |
| Встроенная аудиосистема | Да |
| Встроенная камера | Нет |
| Габариты (ШхВхГ) | 357.8х210.5х13.9 мм |
| Геймерские | Нет |
| Диагональ | до 18" |
| Диагональ экрана | 16" |
| Дополнительные разъемы | 1хUSB Type-C, mini jack 3.5 mm |
| Игровые технологии | Нет |
| Изогнутый экран | Нет |
| Цвет | Черный |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | Нет |
| Мощность аудиосистемы | 2х1 Вт |
| Поверхность экрана | матовая |
| Поворотный экран (Pivot) | отсутствует |
| Портативные | Да |
| Потребляемая мощность (в работе) | 8 Вт |
| Регулировка по высоте | отсутствует |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Яркость | 250 кд/м2 cd/m² |
Информация для заказа
- Цена: 5 925 ₴










