
Смартфон Apple iPhone 17 Pro Max 256 GB Cosmic Orange (MFYN4AF/A) ( 27184 )
86 799 ₴
- В наличии
- Код: MFYN4AF/A
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Суцільний корпус. Суцільна міць
Представляємо iPhone 17 Pro Max, розроблений із нуля, щоб стати найпотужнішою моделлю серед усіх iPhone. В основі нової конструкції лежить суцільний термокований алюмінієвий корпус, що забезпечує максимальну продуктивність, ємність акумулятора та довговічність.
Інновації системи камер дійсно поза звичною. У "телефото" використовується наша зошита нового покоління й на 56% більший датчик. Завдяки фокусному відстаненню, еквівалентному 200 мм, зум 8х оптичної якості робить цей "телефото" найдовшим в історії iPhone — загальний діапазон оптичного зуму становить 16x. Отже, ви зможете відкрити для себе ширший спектр творчих можливостей і розширити охоплення своїх композицій.
Фронтальна камера Center Stage 18 МП змінює ваш досвід кадрування
Нова передня камера дає вам повну свободу кадрування для фото та відео — і навіть більше. Одним дотиком розширюйте кут огляду та повертайте iPhone з вертикальною орієнтації в горизонтальну без зусиль. А коли до кадру приєднуються друзі, камера сама розширює кут огляду, щоб у селфі помістилися всі.
Від домашніх роликів до голлівудських кадрів — iPhone 17 Pro Max впорається з будь-яким викликом. Більше професійних функцій — вдосконалена стабілізація, кінематографічні характеристики та сумісність із професійними робочими процесами. iPhone 17 Pro Max робить потужні інструменти для запису відео доступними.
Нові виміри потужності
Яка б не була робота, з ресурсомічною графікою або величезними медіафайлами, iPhone 17 Pro Max забезпечує блискавичну продуктивність завдяки передовій технології охолодження. Зварена лазером парова камера, розроблена Apple, у поєднанні з алюмінієвим суцільним корпусом ефективно відводить тепло від чипа A19 Pro, забезпечуючи ще стабільнішу продуктивність. Цей прорив у терморегулюванні став ключем до створення найпотужнішої моделі iPhone.
Робота від акумулятора — це рекорд
Нова внутрішня конструкція забезпечує набагато більше простору для акумулятора, завдяки чому iPhone 17 Pro Max має найкращий час роботи від акумулятора серед усіх iPhone і працює до трьох годин довше на одному заряді, порівнюючи з iPhone 15 Pro Max. Від тривалого відтворення відео до роботи понаднормової роботи — він готовий до всього.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Apple |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Оранжевый |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Стандарт связи | 5G |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 4823 мА/ч |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 231 г |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 6 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 6.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Аудиоразъем | USB Type-C |
| Безрамочный дисплей | Да |
| Беспроводная зарядка | Да |
| Быстрая зарядка | Да |
| Вспышка основной камеры | Да |
| Габариты (ВхШхГ) | 163.4х78х8.75 мм |
| Диагональ экрана | 6.6" - 7" |
| Защита от пыли и влаги | IP68 |
| Количество SIM-карт | 1+eSIM |
| Количество основных камер | 3 |
| Комбинированный слот | отсутствует |
| Мощность зарядки | 40 Вт |
| Навигация | GPS, GLONASS, Galileo, QZSS, BeiDou, NavIC |
| Наличие NFC | с NFC |
| Наличие зарядного устройства / кабеля | кабель |
| Наличие наушников | Нет |
| Наличие чехла / защитного стекла(пленки) / стилуса | Нет |
| Объем встроенной памяти | 256 ГБ |
| Оперативная память | 12 ГБ |
| Операционная система | iOS |
| Основная камера | 21 - 48 МП |
| Особенности | Игровые + Защищенные |
| Отдельный слот для карты памяти | отсутствует |
| Поддержка SD/TF-карты | без поддержки SD-карты |
| Поддержка еSim | Да |
| Популярные бренды | Apple |
| Предустановленная ОС | Apple iOS |
| Производитель процессора | Apple |
| Процессор | Apple A19 Pro |
| Разблокировка по лицу | Да |
| Разрешение дисплея | 2868х1320 |
| Разъем | USB Type-C |
| Серия | Apple iPhone 17 Pro Max |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | отсутствует |
| Сканер отпечатков пальцев на экране | Да |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Тип матрицы | Super Retina XDR |
| Толщина корпуса | 8.01 - 9 мм |
| Формат SIM-карты | Nano-SIM |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 18 Мп |
| Частота процессора | 4.26 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 86 799 ₴




