
Смартфон Motorola Moto Edge 70 Fusion 8/256 GB Orient Blue (PBBD0024RS) ( 25728 )
22 319 ₴
- В наличии
- Код: PBBD0024
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Motorola Edge 70 Fusion: стильний смартфон із сильним характером
Motorola Edge 70 Fusion — це ваш надійний асистент на щодень. Він поєднує стильний дизайн, потужну продуктивність і довгу автономність, що робить його ідеальним вибором для тих, хто цінує комфорт і технологію. Тонкий корпус із витонченими вигинами, захист від води IP69 і нейморивний відтінок Pantone Orient Blue створюють унікальний образ, який обов'язково привертає увагу. Якщо додати сюди батарею на 5200 мА·год, швидке заряджання та круту камеру, то цей смартфон стає справжнім відкриттям для кожного.
Потужний процесор і неймовірна автономність
Motorola Edge 70 Fusion створений для багатозадачності та швидкої роботи. Завдяки процесору Snapdragon 7s Gen 3 і 12 ГБ оперативної пам'яті він дає змогу запускати кілька програм одночасно без затримок. Навіть якщо ви створюєте контент для соцмереж, дивитеся відео або граєте в ігри, смартфон гарантує плавні дії та швидку реакцію. Motorola Edge 70 Fusion також має внутрішній накопичувач на 256 ГБ, що дає змогу вам зберігати тисячі фото, відео, улюблених застосунків і документів, не турбуючись про брак місця.
Особливо вражає акумулятор — це аж 5200 мА·год, які дають до 39 годин роботи на одному заряді. Функція ж заряджання TurboPower потужністю 68 Вт дає змогу отримати енергію на весь день лише за 10 хвилин. Тут кожна витрачена хвилина працює на вас.
Extreme AMOLED екран із суперплавністю
Дисплей Motorola Edge 70 Fusion — це любов із першого погляду. 6,78-дюймовий екран Extreme AMOLED з роздільною здатністю Super HD (2772x1272) забезпечує яскраву картинку, яка оживає прямо перед вами. Частота оновлення до 144 Гц робить кожен рух плавним, а технології зниження синього світла зменшують навантаження на очі.
Дисплей сертифікований SGS, має захист від води Water Touch і неймовірно насичені кольори Pantone Validated. Гра, робота, перегляд — все має кращий вигляд на цьому екрані. І коли ви тримаєте смартфон у руках, ви відчуваєте елегантні заокруглення, які додають сучасний штрих до дизайну.
Штучний інтелект, що працює на вас
Motorola Edge 70 Fusion використовує новітні функції штучного інтелекту для вашої зручності та творчості. Голосове керування через Google Gemini дає змогу швидко виконувати завдання, а Moto AI організує всі ваші скриншоти, нотатки та фото так, щоб ви могли знайти їх за запитом за секунди. Потрібно створити щось креативне? Об'єднуйте зображення, міняйте розміри та додавайте текст для ідеальних запрошень або інфографіки. З Android 16 і регулярними оновленнями тут завжди найсвіжіші інновації: цей ШІ стане вашим помічником у всьому!
Неймовірна деталізація і точність кольорів
Одна з головних переваг цього смартфона — камера. Основний сенсор Sony LYTIA на 50 МП забезпечує неймовірну деталізацію та точність передавання кольору. З ним ви отримаєте яскраві світлини навіть за поганого освітлення. Додайте до цього ультраширококутну камеру на 13 Мп із полем зору 120° і функцією макрознімання, а також фронтальну камеру на 32 Мп для ідеальних селфі. Відео 4K, уповільнене знімання — створюйте контент, від якого просто неможливо відірватися!
Motorola Edge 70 Fusion — це смартфон для тих, хто не готовий до компромісів. Стильний, потужний і технологічний. Він змінить ваш погляд на те, яким має бути сучасний телефон.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Motorola |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Синий |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Стандарт связи | 5G |
| Тип матрицы | AMOLED |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5200 мА/ч |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 193 г |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 7 Gen 3 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 144 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 6.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Аудиоразъем | USB Type-C |
| Безрамочный дисплей | Да |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | Да |
| Вспышка основной камеры | светодиодная |
| Габариты (ВхШхГ) | 162.76х75.6х7.99 мм |
| Диагональ экрана | 6.6" - 7" |
| Защита от пыли и влаги | IP69 |
| Количество SIM-карт | 1+eSIM |
| Количество основных камер | 2 |
| Комбинированный слот | отсутствует |
| Мощность зарядки | 68 Вт |
| Навигация | GPS, GLONASS, Galileo |
| Наличие NFC | с NFC |
| Наличие зарядного устройства / кабеля | кабель |
| Наличие наушников | Нет |
| Наличие чехла / защитного стекла(пленки) / стилуса | чехол |
| Объем встроенной памяти | 256 ГБ |
| Оперативная память | 8Гб |
| Операционная система | Android |
| Основная камера | 50+13 Мп |
| Особенности | Игровые + Защищенные |
| Отдельный слот для карты памяти | отсутствует |
| Поддержка SD/TF-карты | без поддержки SD-карты |
| Поддержка еSim | Да |
| Популярные бренды | Motorola |
| Предустановленная ОС | Android 16.0 |
| Производитель процессора | Qualcomm Snapdragon |
| Разблокировка по лицу | Да |
| Разрешение дисплея | 2772x1272 |
| Разъем | USB Type-C |
| Серия | Motorola Moto Edge 70 Fusion |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | отсутствует |
| Сканер отпечатков пальцев на экране | Да |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Толщина корпуса | 7 - 8 мм |
| Формат SIM-карты | Nano-SIM |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 32 Мп |
| Частота процессора | 2.8 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 22 319 ₴









