
Акумуляторний мийний пилосос Samsung VS80F28DGS/UK ( 27531 )
45 879 ₴
- В наличии
- Код: VS80F28DGS/
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Потужне та розумне прибирання
Насолоджуйтеся легким й ефективним прибиранням із високою ефективністю й чистим повітрям. Пристрій поєднує легкий корпус і неймовірну силу всмоктування до 280 Вт. Технологія прибирання зі штучним інтелектом версії 2.0 адаптує режим роботи під різні типи покриттів, а система HEPA-фільтрації допомагає скоротити кількість частинок, що повертаються в повітря.
Легкий, але потужний
Завдяки покращеній конструкції прибирання стає менш стомливим. Пилосос обладнаний мотором HexaJet, що забезпечує неймовірну потужність всмоктування до 280 Вт. Заряду акумулятора досить для повноцінного прибирання впродовж 60 хвилин.
Інтелектуальне прибирання з Jet Dual Brush+
Використовуйте оновлену щітку Jet Dual Brush+ разом із режимом збирання AI 2.0. Система автоматично розпізнає тип поверхні та регулює потужність, забезпечуючи ефективне прибирання з меншим споживанням енергії та найкращою маневровістю.
Система HEPA-фільтрації
Дихайте чистіше під час прибирання. Передова система HEPA-фільтрації ефективно утримує навіть найменший пил, запобігаючи його поверненню в повітря. Корпус щільно герметизований, а багатоступенева фільтрація збільшує гігієну в будинку.
Станція автоматичного очищення та заряджання
Забудьте про контакт із пилом — станція автоматично очищає контейнер і одночасно заряджає пилосос. Її герметична система затримує до 99,999% дрібнодисперсного пилу та закриває кришку контейнера після очищення.
Мотор HexaJet
Відчуйте потужну продуктивність у легкому корпусі. Інноваційний двигун HexaJet досягає до 140 тисяч обертів на хвилину та розвиває потужність до 280 Вт. Його вага знижена для більшої зручності, а надійність підтверджується 10-річною гарантією на цифровий інверторний двигун.
Знімний і надійний акумулятор
Прибирайте довше без заряджання. Легкий акумулятор ємністю 2500 мА·год забезпечує до 60 хвилин роботи, а за наявності другого елемента прибирання може тривати до 2 годин.
Легке прибирання без зусиль
Пилосос із малою вагою — всього 1,45 кг — і високою маневровістю дає змогу легко прибирати як у невеликих, так і у важкодоступних зонах. Ергономічна конструкція робить його ідеальним рішенням для повсякденного використання.
Максимальна потужність з Jet Cyclone
Завдяки багатоцикловій технології Jet Cyclone пристрій зберігає високу потужність всмоктування й ефективно очищає повітря. Потоки повітря оптимізовані для зменшення опору, а дев'ять циклонів із 27 отворами мінімізують втрати потужності та утримують дрібний пил.
Щітка Jet Dual Brush+
Забезпечує ефективне прибирання без заплутування волосся.
Фільтрація до 99,999%
Багатоступенева система фільтрації затримує до 99,999% пилу, включно з найдрібнішими частинками. Велике сміття відсівається в металевому фільтрі, мікропил захоплюється циклонною системою та мікрофільтром, а кінцева фільтрація видаляє найдрібніші забруднення.
Мийний пилозбірник
Контейнер для пилу об'ємом 0,5 л легко знімається без від'єднання трубки. Його можна промивати разом із системою циклонів, підтримуючи чистоту та гігієну.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Аккумулятор |
| Напряжение аккумулятора | 25.2 В |
| Мощность всасывания | 280 Вт |
| Состояние | Новое |
| Потребляемая мощность | 770 Вт |
| Тип пылесборника | Контейнер |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.45 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 87 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| LED-подсветка щетки | без подсветки |
| Бренды | - |
| Время зарядки аккумулятора | до 4 часов |
| Время полной зарядки аккумулятора | 3.5 ч |
| Время работы на одном заряде | более 60 минут |
| Время работы от аккумулятора (обычный режим) | 120 мин |
| Входит в комплект поставки | пылесос, насадка Pet минитурбо, щелевая насадка, насадка для влажной уборки Spray Spinning Sweeper, комбинированная насадка, гибкая насадка, насадка Jet Dual Brush, зарядная станция, станция автоматической очистки |
| Выпускной фильтр | НЕРА моющийся |
| Для мебели | Да |
| Дополнительные насадки | гибкая насадка, комбинированная |
| Индикатор заполнения пылесборника | Да |
| Индикатор заряда | Да |
| Количество уровней мощности | 2 режима + Турбо-режим |
| Цвет | Серый |
| Мини-турбощетка | Да |
| Модуль для влажной уборки | Да |
| Мягкий валик | Да |
| Наличие дисплея | с дисплеем |
| Насадка прямого всасывания | Нет |
| Настенный крепеж | отсутствует |
| Объем пылесборника | 0.31 - 0.5 л |
| Пол/Ковер | Да |
| Регулятор мощности | на ручке |
| Сбор воды | отсутствует |
| Съемный пылесос | без съемного пылесоса |
| Тип пылесоса | вертикальный + портативный |
| Тип ручки | телескопическая |
| Тип уборки | сухая + влажная уборка |
| Турбо-режим | Да |
| Турбощетка | Нет |
| УФ-обработка | Нет |
| Циклонная система | Да |
| Щелевая | Да |
| Эко-режим | отсутствует |
Информация для заказа
- Цена: 45 879 ₴





