
Екшн-камера DJI Osmo Pocket 3 Creator (CP.OS.00000302.02) ( 28507 )
47 119 ₴
- В наличии
- Код: CP.OS.00000302.02
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
DJI Osmo Pocket 3
Знімальна камера кожен ваш момент життя
Готовий до стабілізації
Плавне знімання ще ніколи не було таким простим.
Завдяки триосній механічній стабілізації зображення з камери залишається стабільним навіть під час динамічних рухів. Виберіть одну з декількох швидкостей обертання, від надчутливого рівня за замовчуванням до швидкого рівня, який може впоратися з інтенсивнішим трясінням.
Абсолютно новий Pocket 3
Для точнішого контролю й зосередження перемикайтеся між горизонтальним і вертикальним режимами. А ще 4K/120 кадрів/с, триосна механічна стабілізація й безліч інтелектуальних функцій роблять Pocket 3 готовим до будь-яких зворушливих моментів.
Швидке фокусування
Механічна стабілізація
Кишеньковий розмір
Стати професіоналом у сфері сповільненого знімання
Знімайте відео у форматі 4K/120 кадрів/с, щоб зафіксувати динамічні враження з неймовірно плавними деталями та посилити кожен захопливий момент у уповільненому зніманні.
Будь зіркою
ActiveTrack 6.0 пропонує кілька режимів стеження за об'єктами, включно з автоматичним виявленням обличчя та динамічним кадруванням, що дає змогу створювати плавні кінематографічні кадри однією рукою.
2-кратний поворотний екран
Завдяки 2-дюймовому повноколірному OLED-сенсорному екрану Pocket 3 забезпечує яскраве зображення й легке керування прямо у вас під рукою. Поверніть, щоб почати знімання, або просто торкніться, щоб отримати доступ до параметрів та інших функцій.
Сліпучі нічні знімки
Завдяки спеціалізованій оптимізації якості зображення, нічні знімки Pocket 3 оживляють сцени з низьким освітленням, забезпечуючи чіткість і автентичні кольори.
Зосередьтеся на тому, що ви любите
Швидке повнопіксельне фокусування Pocket 3 дає змогу легко утримувати чіткий фокус навіть на найшвидших об'єктах запису.
Кишеньковий розмір і готовий до пригод
Компактний і гнучкий, Pocket 3 легко поміщається в долоні або кишені, гарантуючи, що ви будете готові до моментів, які слід зафіксувати.
Кишеньковий розмір
Компактний і гнучкий, Pocket 3 легко поміщається в долоні або кишені, гарантуючи, що ви будете готові до моментів, які слід зафіксувати.
Легке зберігання
Після вимкнення Pocket 3 стабілізатор автоматично фіксується в збереженому положенні, гарантуючи його безпеку та готовність до вашої наступної пригоди.
Де й завжди!
Извлеките трипод и установите стабилизатор для съемки с места.
Хочете використовувати як вебкамери? Легко! Під'єднуйтеся до смартфона та передавайте зображення миттєво в режимі прямих трансляцій!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DJI |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Тип видеокамеры | Экшн-камера |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 179 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Zoom, оптический/цифровой | Цифровой, х4 |
| Интерфейс | USB-C |
| Видео | 4K/30, 1080p/30 |
| Водонепроницаемость | Нет данных |
| Время работы от аккумулятора | нет данных |
| Диафрагма | f/2.0 |
| Дисплей | 2", сенсорный |
| Емкость аккумулятора | 1300 mAh |
| Матрица | CMOS |
| Навигация | Нет |
| Память | microSD до 1 Тб |
| Размеры | 139.7 х 42.2 х 33.5 мм |
| Разъемы | USB Type-C |
| Тип | Экшн-камера |
| Тип аккумулятора | нет данных |
| Формат записи | H.264 / H.265 |
| пульт ДУ | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 47 119 ₴









