Спробуйте купувати багато
Якщо ви регулярно купуєте нарізні м'ясні продукти або сир, упродовж року ви заощадите чималу суму. Крім того, можна не купувати заздалегідь запаковані стейки, а придбати м'ясо та заморозити його на годину, перш ніж нарізати на стейки.
Бездоганна якість
Точна та рівна нарізка забезпечується за допомогою високоякісного ножа з неіржавкої сталі з міста Золінген — всесвітньо відомого міста ножів.
Безпека понад усе
Слайсер Gorenje гарантує винятковий рівень захисту під час використання. Його легко розбирати та збирати для обслуговування. Корпус приладу виготовлений з алюмінію, а ножі — з високоякісної неіржавкої сталі. Площина для нарізування має невеликий нахил для полегшення руху продуктів, що нарізаються.
Завжди готовий
Цей корисний побутовий прилад допоможе впоратися з кухонними справами швидко та майже без зусиль. Розбирати та збирати, а відповідно й чистити його дуже легко.
Регульоване обертання
Слайсер для харчових продуктів із додатковою інноваційною функцією дає змогу не тільки регулювати товщину нарізування, але й настроювати швидкість обертання леза. Виберіть високу швидкість для салямі, середню — для хліба та повільну — для нарізання сиру.
Від тонких до товстих скибочок
Легко та швидко нарізайте м'ясо, хліб, фрукти та овочі. За допомогою регулятора товщини нарізки встановіть потрібне значення товщини або відстані між лезами від 0 до 17 мм. Високоякісний ніж Solingen забезпечує плавність і точність під час нарізання.
Створено з урахуванням вашої безпеки
Система безпеки містить кнопку безпеки, ефективне лезо Solingen 2 в 1, пластикову кришку для леза та тримач для залишків. Коли каретка не використовується, заблокувати її та встановіть регулятор товщини на «0», що є безпечним положенням.
Зручне зберігання
Після використання прилад можна скласти та зберігати не на кухонній стільниці. Це робить ваше життя простішим й акуратнішим.
Завжди на місці
Електричний шнур можна акуратно зберігати в нижній частині приладу. Отже, кухонна стільниця, полиця або ящик залишаться акуратними, без заплутаних кабелів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.6 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Импульсный режим | Да |
| Безопасные кнопки включения | Нет |
| Блокировка случайного включения | Нет |
| Возможность складывания | Да |
| Диаметр ножа | D 170 мм мм |
| Заточка ножа | зубчатая заточка |
| Защита пальцев | Да |
| Цвет | Белый |
| Материал ножа | Нержавеющая сталь |
| Наличие держателя продукта (каретки) | Да |
| Наличие поддона для нарезки | Нет |
| Настройка скорости | Да |
| Отделение для хранения шнура | Да |
| Размеры (ВхШхГ) | 19.5х33х10.2 см |
| Резиновые ножки | Да |
| Толщина нарезки | 0-17 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 719 ₴










