Словенська якість
Скиборізка для нарізування продуктів розроблена, спроєктована та зроблена у Словенії. Вона повністю виготовлена з матеріалів, що не містять BPA.
Безперечна якість
Точна та рівна нарізка забезпечується завдяки високоякісному лезу 2 в 1 з неіржавкої сталі із Золінгену, всесвітньо відомого міста лез. Лезо сконструйоване так, що підходить для всіх видів продуктів — сирих, сушених, твердих і м'яких сирів, овочів, різних сортів хліба...
Від тонких до товстих скибочок
Швидко та просто нарізайте м'ясо, хліб, фрукти та овочі. За допомогою регулятора товщини скибочок можна встановити товщину скибочок у діапазоні від 0 до 15 мм. Високоякісне лезо 2 в 1 Solingen забезпечує гладке та точне нарізання.
Завжди готовий
Слайсер заощадить вам багато часу на виконання основних кухонних завдань. Водночас її легко розбирати та збирати. Після використання промийте деталі в теплій воді або протріть прилад м'якою тканиною.
Спроєктований з урахуванням вимог безпеки
Слайсер обладнаний системою безпеки, що забезпечує просте та безпечне нарізування. Щоб надати приладу дію, спочатку натисніть кнопку безпеки, а потім кнопку "вмик". Коли прилад не використовується, поверніть ручку регулювання товщини в положення 0, яке є безпечним, і заблокуйте каретку.
Купуйте гуртом
Купуючи великі шматки або гуртом, ви заощаджуєте гроші, але водночас завжди будете готові подати до столу ідеально нарізаний сир, м'ясні продукти, хліб, овочі або фрукти. Ви також можете купувати свіже м'ясо великими шматками та самостійно нарізати стейки потрібної товщини.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Импульсный режим | Да |
| Безопасные кнопки включения | Да |
| Блокировка случайного включения | Да |
| Возможность складывания | Да |
| Диаметр ножа | D 170 мм мм |
| Заточка ножа | зубчатая заточка |
| Защита пальцев | Да |
| Цвет | Серый |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал ножа | Нержавеющая сталь |
| Наличие держателя продукта (каретки) | Да |
| Наличие поддона для нарезки | Да |
| Настройка скорости | Нет |
| Отделение для хранения шнура | Да |
| Размеры (ВхШхГ) | 23х36х26 см |
| Резиновые ножки | Да |
| Толщина нарезки | 0-17 мм |
Информация для заказа
- Цена: 6 571 ₴








