
Монітор Samsung 27" Odyssey G4 (LS27HG400EIXUA) IPS Black 300Hz ( 24808 )
11 159 ₴
- В наличии
- Код: LS27HG400
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Роздільна здатність FHD і IPS-панель
Пориньте в зображення, яке має по-справжньому живий вигляд. IPS-екран забезпечує точне кольоропередавання, кут огляду 178° і стабільну чіткість навіть у разі погляду збоку. Більшу кількість деталей і реалістичне відображення роблять ігровий світ ще більш насиченим і правдоподібним.
Частота 300 Гц і відгук 1 мс
Кожен кадр — у максимальній швидкості. Оновлення 300 Гц позбавляє затримок і створює неймовірно плавне зображення, а час відгуку 1 мс допомагає миттєво реагувати на те, що відбувається. Побачили суперника — атакуйте без зволікання: зображення залишається чітким навіть у найбільш динамічних сценах.
Підтримка синхронізації Nvidia G-Sync
Отримайте плавний і стабільний ігровий процес без артефактів. Технологія G-Sync синхронізує роботу відеокарти та матриці, усуваючи підвішування та розрив кадру. У поєднанні з AMD FreeSync Premium монітор забезпечує максимально рівне зображення навіть у швидких і насичених екшн-сценах — це ваша серйозна перевага в бою.
Ергономічна підставка
Комфорт — запорука перемоги. Налаштуйте висоту, кут нахилу та поворот екрана саме так, як вам потрібно. Гнучкі регулювання допомагають розташувати монітор максимально зручно, щоб ви могли зосередитися на грі та не втрачали супротивників із поля зору.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | IPS |
| Частота обновления | 300 Гц |
| Размеры | |
| Вес | 4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | отсутствует |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | отсутствует |
| Smart TV | Нет |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Wi-Fi / Bluetooth | Нет |
| Безрамочный монитор | Да |
| Время реакции | 1 мс |
| Встроенная аудиосистема | отсутствует |
| Встроенная камера | Нет |
| Габариты (ШхВхГ) | 614x517.8x250.2 мм |
| Геймерские | Да |
| Диагональ | 27" - 29.9" |
| Диагональ экрана | 27" |
| Дополнительные разъемы | mini-jack 3.5 мм |
| Игровые технологии | AMD FreeSync Premium, Nvidia G-Sync |
| Изогнутый экран | Нет |
| Цвет | Черный |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | Нет |
| Мощность аудиосистемы | Нет |
| Поверхность экрана | матовая |
| Поворотный экран (Pivot) | Да |
| Портативные | Нет |
| Потребляемая мощность (в работе) | 48 Вт |
| Регулировка по высоте | Да |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Яркость | 300 кд/м2 cd/m² |
Информация для заказа
- Цена: 11 159 ₴









