
Віконний пилосос Mova N1 Black (GNDJ2580-BL) ( 27187 )
12 399 ₴
- В наличии
- Код: GNDJ2580
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сучасний і високоефективний робот для миття вікон MOVA N1 розроблений з урахуванням усіх вимог до якісного та швидкого миття вікон. За допомогою системи розпилення води й інтелектуального планування траєкторії дає змогу очищати вікна різних розмірів якнайшвидше, а продумана система захисту гарантує безпеку та ефективність роботи MOVA.
Компактний розмір дає змогу розмістити роботу там, де це необхідно
Завдяки компактним розмірам корпусу 215х215 мм він ідеально підходить навіть для дуже маленьких вікон. Швидко очищає невеликі або багатостулкові вікна, даючи змогу вам насолоджуватися бездоганною чистотою.
Легкий і маневровий
Вага всього 1,3 кг робить роботу легкою і зручною для використання однією рукою. Навіть у разі переміщення у всьому будинку він забезпечує бездоганне миття вікон щоразу.
Прибирання різних поверхонь
Робот-мийник вікон MOVA N1 можна використовувати по-різному. Зділяє поверхні, як-от гладкий безшовний мармур, матова плитка, глазурована плитка, дзеркала, душові кабіни та скляні дверцята шаф.
Система розпилення забезпечує чистоту та плавне ковзання.
Система розпилення з двома лопатями забезпечує розпилення під високим тиском мікроскопічного струменя, яка розчиняє бруд і зменшує патьки. У поєднанні з мікрофібровою серветкою з високою зносостійкістю, робота поступово очищається як реального часу. Великий резервуар води об'ємом 120 мл дає змогу очистити 32 м/м2 вікон за один раз.
Вбудований резервуар для води
Вбудований резервуар для води об'ємом 120 мл дає змогу очистити до 32 м/кв. вікон за одне заправлення, легко справляючись із великими поверхнями та декількома склами. Видаляє: пил, плями від дощу, водяні плями, залишки смогу, пісок, пилок і навіть плями від маркера.
Інтелектуальне планування траєкторії для швидшої роботи
Багато високоточних датчиків інтелектуально визначають краї навколо скла та відповідно коригують його положення. Динамічний алгоритм оброблення даних заздалегідь підбирає очищення зигзагоподібної або N-подібної траєкторії для ефективного охоплення та браку пропущених ділянок.
Інтелектуальна система запобігання зіткнень
Комплексна сенсорна система, що містить датчики дотику та тиск, виявляє перешкоди в режимі реального часу та легко змінює маршрут, даючи змогу роботі обмикнути дверні ручки або віконні замки, не застряючи.
Сучасний підхід
Ви можете вільно вибирати з декількох режимів очищення, адаптованих до різного ступеня забруднення — чи то легка пляма, що в'ється, чи бруд знайдеться режим для різних завдань з очищення вікон.
12 рівнів захисту
12 рівнів захисту забезпечують всебічний та ефективний захист, поєднуючи електронний, механічну та фізичну безпеку в одній роботі.
Продумано до дрібниць
Потужне всмоктування 8000 Па надійно утримує робота під час роботи, а компенсація тиску під час відгуку становить 0,02 с. Самодіагностика та моніторинг для запобігання збоїв, а попередження про ризики в режимі реального часу дає змогу не турбуватися про роботу, навіть якщо Вас немає вдома. Захист від вимкнення живлення зберігає потужність всмоктування впродовж 30 хвилин.
Механічний захист
Прецизійні датчики потрійного виявлення забезпечують стійкість, а система подолання перешкод дає змогу рухатися без зупинки. Протиковзні гусениці надійно тримають робота на мокрих або запорошених поверхнях, а шасі, що плаває, зі спеціальною оббивкою запобігає витіканню повітря.
Для додаткової надійності
Страховий трос має високу міцність для запобігання падінню роботи в непередбачених ситуаціях, а легка конструкція знижує ризик від'єднання під час роботи.
Запуск одним дотиком
Усього одним дотиком пристрій прикріплюється до вікна та починає роботу — складне настроювання не потрібне. Виберіть один із трьох способів керування: вбудована кнопка, бездротовий пульт дистанційного керування й керування через застосунок.
Голосові сповіщення для зручного керування
Весь процес, від запуску до вимкнення, супроводжується голосовими повідомленнями в режимі реального часу 15 встановлених мовами, постійно інформуючи користувачів про перебіг прибирання для їхньої зручності.
Тиха та якісна робота
Завдяки рівню шуму нижче 72 дБ пристрій працює так тихо, що ви його практично не помітите, даючи вам повною мірою насолоджуватися моментами тиші та спокою без перешкод.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mova |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Робот |
| Тип уборки | Влажная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.3 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 72 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумулятор | без аккумулятора |
| Вид поверхности | стекло |
| Время зарядки аккумулятора | - |
| Время работы на одном заряде | - |
| Документация | Да |
| Дополнительно в комплекте | страховочный шнур, пульт дистанционного управления |
| Емкость аккумулятора | Нет |
| Зарядное устройство | отсутствует |
| Индикатор заряда батареи | Нет |
| Цвет | Черный |
| Концентрат для мойки окон | отсутствует |
| Материал всасывающей насадки | - |
| Напряжение аккумулятора | - |
| Насадка для пульверизатора | отсутствует |
| Площадь уборки на 1 заряде | нет данных |
| Пульверизатор | с пульверизатором |
| Размеры | 21.5 x 21.5 x 5.9 см |
| Регулятор мощности | на корпусе |
| Резервуар для сбора жидкости | без резервуара |
| Салфетка | Да |
| Тип питания | Сеть |
| Ширина всасывающей насадки | 215 мм |
Информация для заказа
- Цена: 12 399 ₴









