
Робот-пилосос Mova S70 Pro Roller White (RLZ11HE-Wh) ( 24524 )
57 783 ₴
- В наличии
- Код: RLZ11HE-Wh
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Робот-пилосос мийний MOVA S70 Pro Roller — це найновіший помічник для бездоганного прибирання, здатний легко долати килимові покриття заввишки до 22 мм і легко переміщатися між кімнатами. Завдяки функції вологого прибирання HydroForce і високій потужності всмоктування 30000 Па гарантують ідеальну чистоту на будь-якій поверхні. З таким поєднанням потужності та інноваційних рішень ви завжди будете впевнені в результаті.
Система HydroForce
Система HydroForce дає змогу мити підлогу в режимі реального часу за допомогою подовженої 26-сантиметрової роликової швабри, легко видаляючи стійкі плями — подібно до глибокого ручного чищення. А також покращує процес вологого прибирання завдяки циркуляції води в режимі реального часу.
Система розпилення з 12 форсунками
12 форсунок високого тиску ретельно промивають роликову щітку в режимі реального часу, підтримуючи її чистоту для свіжого прибирання під час кожного проходу.
Висока потужність роботи
Фірмовий високошвидкісний двигун TurboForce 9 забезпечує високу потужність всмоктування 30000 Па і 120 000 об/хв за мінімального рівня шуму, ефективніше видаляючи велике сміття й пил із важкодоступних місць.
Килими завжди будуть сухими
Швабра S70 Pro Roller обладнана технологією AutoShield, яка інтелектуально визначає зони килимового покриття й активує систему подвійного захисту. Нижня частина захисної пластини висувається, закриваючи швабру, забезпечуючи подвійний захист від проникнення водяних плям на килим, запобігаючи забрудненню й зберігаючи килим сухим і чистим.
Для прибирання в найбільш важкодоступних місцях
Робот-пилосос мийний MOVA S70 Pro Roller поєднує в собі системи MaxiReach Mop і MaxiReach Brush з технологією HydroForce Mopping та інтелектуальною технологією висування, забезпечуючи повне очищення за периметром, гарантуючи точне прибирання вздовж стін і вигнутих поверхонь
Комплексне прибирання як пилу, так і волосся
Щітка CleanChop Brush 3.0 легко справляється з волоссям, не контактуючи із забрудненнями вручну, заощаджуючи Ваш час і сили. Вона ефективно обробляє як довге, так і жорстке волосся, запобігаючи зносу та пошкодженню від чищення. Бічна щітка обертається по ексцентричному колу, механічно відкидаючи волосся й спрямовуючи пил і бруд прямо в пилозбірник.
Точна навігація для ефективного прибирання
Завдяки навігаційній системі CovertSense робот-пилосос MOVA з високою точністю становить карту вашого дому, планує маршрути та точно визначає місце розташування об'єктів. Вбудована світлодіодна підсвітка автоматично доповнює освітлення в умовах низького освітлення, забезпечуючи стабільну роботу датчика.
Компактність головна перевага
Система навігації DToF спрощує обход кабелів або будь-яких інших дрібних об'єктів у важкодоступних місцях під низькими меблями. Завдяки компактній висоті 90 мм роликовий пилосос S70 Pro Roller може дістатися до найбільш важкодоступних місць, як-от ділянки під вузькими коридорами або невеликими кухонними шафами.
Повне самообслуговування
Мультифункціональна станція з автовивантаженням сміття обладнана збільшеним резервуаром для води та забезпечує триваліший час роботи. Однієї заправки досить для прибирання всього будинку, що неабияк спрощує обслуговування.
Самоочищення для подальшого якісного прибирання
Мийка швабри гарячою водою, автоматичне сушіння гарячим повітрям гарантує усунення поширення шкідливих бактерій і неприємного запаху. Насолоджуйтеся повністю автоматизованим прибиранням, яке дійсно звільняє ваші руки, не вимагаючи щоденного ручного обслуговування.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mova |
| Вес | 13.75 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Уровень шума | 63 дБ |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическая подзарядка | Да |
| Автоувеличение мощности на коврах | Да |
| Бренды | - |
| Виртуальные стены | Да |
| Время зарядки аккумулятора | 4 ч |
| Время работы на 1 заряде | 181 - 240 минут |
| Время работы от аккумулятора на 1 заряде | 210 мин |
| Высота преодоления порогов | 30 мм |
| Голосовой отчет | Да |
| Датчик загрязнения | Да |
| Датчик перепада высоты | Да |
| Датчик препятствий | Да |
| Движение робота на карте | Да |
| Емкость аккумулятора | 5200 мАч |
| Питание | Аккумулятор |
| Звуковой сигнал | Да |
| Избегание ковров во время влажной уборки | Да |
| Индикация застревания | Да |
| Индикация степени зарядки | Да |
| Камера | Нет |
| Цвет | white |
| Комплектация | HEPA-фильтр, боковая щетка, вращающийся валик для мойки пола, гарантийный талон, кабель питания, картридж с моющим средством, мультифункциональная станция с автовыгрузкой мусора, пылесборник, робот-пылесос моющий, руководство пользователя, сменный мешок, |
| Мoдель | S70 Pro Roller |
| Мощность всасывания | 30000 Па |
| Мультикартография | Да |
| Объем контейнера для воды | 110 мл |
| Объем контейнера для сбора пыли | до 250 мл |
| Объем контейнера сбора пыли | 240 мл |
| Продолжение уборки после подзарядки | Да |
| Размеры (ШхВхГ) | 350 x 350 x 91.5 мм |
| Система антизапутывания в проводах | Нет |
| Совместимость с голосовыми ассистентами | Да |
| Составление карты помещения | Да |
| Состояние | Новое |
| Станция автовыгрузки мусора | Да |
| Технология навигации | лазерная (Lidar) |
| Тип | робот-пылесос с самоочисткой |
| Тип обрабатываемого покрытия | виниловый пол, ворсистый ковер, кафель, ковролин, ламинат, линолеум, паркет, плитка |
| Тип уборки | сухая, влажная |
| Турборежим | Нет |
| Турбощетка | Да |
| УФ лампа | Нет |
| Уборка по расписанию | Да |
| Управление | на корпусе, через смартфон |
Информация для заказа
- Цена: 57 783 ₴
