
Крісло для геймерів Anda Seat Kaiser Frontier XL Black (AD12YXL-17-B-PV) ( 24121 )
18 599 ₴
- В наличии
- Код: AD12YXL-17-B
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Крісло для геймерів Anda Seat Kaiser Frontier XL (AD12YXL-17-GF) — це професійне ігрове крісло, яке забезпечує максимальний комфорт і підтримку під час тривалих ігрових сесій. Крісло має міцну сталеву раму та велике сидіння, що забезпечує підтримку всього тіла. Підголівник і поперекова опора регулюються для забезпечення ідеальної підтримки для вашої спини. Крісло також обладнане ергономічними підлокітниками, які можна відрегулювати за висотою, шириною та кутом нахилу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ANDA Seat |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Черный |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления кресла | |
| Крестовина | металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 28.5 кг г |
| Встроенные механизмы | механизм Conventional Tilt, наклон спинки, газлифт |
| Каркас | Металл |
| Обивка | ткань |
| Основание | крестовина с роликами |
| Предельный угол наклона спинки | 160° |
| Размеры сиденья | 43 х 49-59 х 54 см |
| Размеры спинки | 56 х 86 см |
| Регулировка высоты сиденья | Да |
| Регулировка подлокотников | с регулировкой подлокотников |
| Тип | геймерское кресло |
Информация для заказа
- Цена: 18 599 ₴









