Зарядна станція Vtoman FlashSpeed 300 ємністю 230 Вт·год — це надійне резервне джерело енергії з чистою синусоїдою, яким ви можете користуватися як удома, так і в тривалій подорожі або кемпінгу.
LFP-батарея преміумкласу стійка до високих температур і витримує понад 3000 зарядних циклів, зберігаючи водночас 80% початкової ємності.
Станція Vtoman FlashSpeed 300 підтримує одночасне заряджання до шести різних пристроїв. Вона обладнана розеткою змінного струму 230 В, трьома USB-A портами (дві з яких підтримують максимальну потужність 17 Вт, один — 18 Вт), одним портом USB-C PD 100 Вт та одним виходом DC5521.
Удосконалена захисна система LIFEBMS об'єднує десять комплексних засобів захисту та забезпечує чудову продуктивність і довговічність акумулятора.
Поповнити заряд електростанції Vtoman FlashSpeed 300 можна за 2.5 години за допомогою адаптера змінного струму максимальної потужності 90 Вт. Також станцію можна зарядити з використанням автомобільного зарядного пристрою, сонячної панелі (продається окремо) й USB-C порту (PD100W).
Станція підтримує наскрізне заряджання, що дає змогу заряджати під'єднані пристрої під час заряджання самої станції.
Зручна ручка для перенесення і низька вага всього 3.4 кг забезпечують бездоганну портативність Vtoman FlashSpeed 300, а вбудований 3-режимний кемпінговий ліхтарик стане справжньою знахідкою під час перебоїв з електропостачанням, у кемпінгу або будь-яких інших польових умов.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vtoman |
| Вес | 3.4 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Зарядная станция |
| Функция ИБП | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| DC-разъем | 1 |
| USB Type-A | 3 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 1 |
| Адаптер переменного тока | 90 Вт |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка батареи | Нет |
| Водонепроницаемый корпус | Нет |
| Время зарядки от прикуривателя | 3 ч |
| Время зарядки от сети | 2.5 ч |
| Время зарядки от солнечной панели | 2.5 ч |
| Выход USB Type-A | 2 х 17 Вт; 1 х 18 Вт |
| Выход USB Type-B | - |
| Выход USB Type-C | 1 х 100 Вт |
| Выход беспроводной зарядки | - |
| Выход постоянного тока | 1 х 12В/10А |
| Выход прикуривателя | - |
| Дисплей | с дисплеем |
| Для большой бытовой техники | Нет |
| Для мелкой бытовой техники | Нет |
| Для электроники | Да |
| Емкость | 230 Вт*ч |
| Емкость, мА*ч | нет данных |
| Жизненный цикл | 3000+ циклов |
| Зарядка от USB | Да |
| Зарядка от аккумулятора | Нет |
| Зарядка от прикуривателя автомобиля | Да |
| Зарядка от сети | Да |
| Зарядка от солнечной панели | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перенапряжения | Да |
| Индикация заряда | Да |
| Колеса | Нет |
| Цвет | черный с желтым |
| Максимальная входная мощность | 100 Вт |
| Номинальная мощность | 300 Вт Вт |
| Одновременно заряжаемых устройств | 6 шт |
| Переменный ток | 1 х 230 В |
| Пиковая мощность | 600 Вт |
| Подключение дополнительной батареи | Нет |
| Подсветка | Да |
| Популярные бренды | - |
| Прикуриватель | Нет |
| Приложение IOS / Android | Нет |
| Противоударный корпус | Нет |
| Рабочая температура | от 0°С до +50°C |
| Размеры | 266 х 238 х 131 мм |
| Разъем прикуривателя | - |
| Ручка для переноски | Да |
| Солнечная панель | 90 Вт |
| Технология зарядки | Power Delivery, QC |
| Тип аккумуляторов | LiFePO4 |
| Управление со смартфона | Нет |
| Фонарик | Да |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
Информация для заказа
- Цена: 9 679 ₴




