Додатковий захист для твого дому
IP-камера Xiaomi Smart Camera C701 забезпечує чіткість відео як 4K Ultra HD. Функція відстеження переміщень людини та сповіщення про шум створюють відчуття додаткової безпеки. Стежка за дітьми та свійськими тваринами на базі можливостей ШИ-технологій розв'язує проблему багатозадачності користувачів у великому будинку. Ти завжди будеш в курсі, чи прокинулася малюк і чим він займається. Спеціальний екран можна використовувати для підвищення конфіденційності в процесі запису.
Ультрачітке зображення
Високоякісна картинка з покадровою обробкою забезпечується завдяки професійному сенсору 8 МП. Камера Xiaomi Smart Camera C701 гарантує надвисоку чіткість 4K зображень із неймовірною деталізацією кожного кадру. Збільшена апертура створює можливості для захоплення більшого обсягу світла та успішної фіксації подій навіть в умовах недостатнього освітлення.
HDR деталізація в кожному кадрі
Режим розширеного динамічного діапазону (HDR) дає змогу знімати на професійному рівні за будь-яких умов освітлення, зберігаючи більше деталей як у світлих, так і в теневих зонах кадру для отримання чистих і збалансованих зображень. Встановлюй пристрій вертикально на стільниці або використовуючи опцію вертикального монтажу на стелі.
Запис і вдень?
Детальна картинка по локації транслюватиметься навіть уночі. Вбудована інфрачервона підсвітка істотно покращує нічне бачення, забезпечуючи чітке зображення навіть у повній темряві на відстані понад 10 м. Довжина хвилі 940 нм забезпечує непомітну роботу девайса без перешкод від інфрачервоного світла для відпочинку або сну.
Повноколірне зображення
Зображення вирізняються яскравістю й насиченістю навіть під час знімання за слабкого освітлення. Обладнана високочутливим датчиком, камера Xiaomi Smart Camera C701 робить кольорові знімки, що дають змогу перемкнутися в чорно-білий режим пізніше впродовж дня.
Покращена безпека
Завдяки IP-камері Xiaomi Smart Camera C701 забезпечується комфортний регулярний моніторинг за дітьми та хатніми вихованцями за допомогою алгоритмів штучного інтелекту. Функціонал штучного інтелекту дає змогу сповіщати власника в режимі реального часу у разі виявлення важливих подій. Оброблення даних виконується локально для прискореної й точнішої реакції, а також для підвищення конфіденційності.
Ти завжди в курсі подій
Пристрій миттєво дистанційно повідомляє користувача в разі, якщо дитина плаче. Камера Xiaomi Smart Camera C701 автоматично відстежує та записує пересування хатніх вихованців. Також ґаджет в автоматичному порядку стежить за пересуванням людей у кадрі.
Триліон операцій за секунду
Блискавична обробка даних і підвищена продуктивність забезпечується вбудованим флагманським чипом. Він створює умови для швидшого розпізнавання й оброблення сигналів. Ефективно зменшуються спотворення картинки та підвищується точність.
Стабільний конект
Дводіапазонний Wi-Fi 6 забезпечує на 60% підвищену швидкість, стабільну з'єднання і високу пропускну здатність, що сприяє зниженню кількості перешкод і зменшує затримку. Девайс працює стабільно й безперебійно.
Екранування лінзи
Захисне екранування лінз активується в один клік із заданим часом дії або з ручним підйомом. Просте керування здійснюється одним натисканням, що не вимагає складних кроків і додаткових параметрів. Двомоторний стабілізатор гарантує кут огляду 360° по горизонталі та 109° по вертикалі, що дає змогу дистанційно керувати панорамуванням і нахилом для гнучкості моніторингу.
Говори та слухай легко та чітко
Пристрій для спостереження підтримує голосове керування. Задавай будь-які команди з пошуку інформації в каталогах або керуй функціоналом камери за допомогою Amazon Alexa і Google Assistant. Підтримуються двобічні голосові дзвінки з чіткішим звуком і гучною трансляцією голосу, що дає змогу легко спілкуватися зі членами сім'ї незалежно від відстані.
Все для твоєї конфіденційності
Чотири рівні захисту дають змогу використовувати камеру безпечно та надійно, оберігаючи дані з усіх боків. Чипсет має вбудований захисний функціонал від хакерських атак. Дані обробляються локально, що забезпечує швидку та зручну роботу. Інформація захищається декількома рівнями шифрування, що виключає ризик витікань.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Состояние | Новое |
| Тип камеры | IP |
| Общие | |
| Вес | 293 г |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Аудио | двусторонняя аудиосвязь |
| Аудио детекция | Да |
| В комплекте | камера, адптер питания, монтажный комплект, кабель USB, инструкция |
| Встроенный микрофон | со встроенным микрофоном |
| Дальность подсветки | - |
| Детектор движения | Да |
| Детектор лица | Нет |
| Диапазон рабочих температур | -10°C~+40°C |
| Дополнительные данные | - |
| Звуковая сигнализация | Нет |
| Интерфейсы | USB Type-C |
| Класс защиты | внутренняя |
| Цвет | white |
| Максимальный объем карты памяти | 256 ГБ GB |
| Материал корпуса | Пластик |
| Ночная съемка | Да |
| Облачное хранилище | Нет |
| Определение номерных знаков | Нет |
| Определение пересечения линии | Нет |
| Поддержка 4G/LTE | Нет |
| Поддержка Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Поддержка РоЕ | Нет |
| Работа от аккумуляторных батарей | Нет |
| Работа от солнечной батареи | Нет |
| Рабочее напряжение | 5 В |
| Размеры | 79 х 79 х 119 мм |
| Разрешение | 8 МП |
| Разрешение видео | 3840x2160 |
| Распознавание людей/автомобилей | Нет |
| Световая сигнализация | Нет |
| Слот для карт памяти | MicroSD |
| Тип | беспроводные |
| Тип подсветки | ИК/видимый свет |
| Уведомление о вторжении в область | Нет |
| Угол наклона | 110° |
| Угол обзора по вертикали | 110° |
| Угол обзора по горизонтали | 360° град. |
| Угол поворота | 360° |
| Уличная | Нет |
| Форм-фактор | роботизированная |
| Формат видео | H.265 |
| Чувствительность | нет данных |
Информация для заказа
- Цена: 2 609 ₴






