
Вентилятор Arctic P8 Black - 5 Pack (ACFAN00153A) ( 20607 )
1 115 ₴
- В наличии
- Код: ACFAN00153A
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Під час розроблення нового P8 особлива увага була приділена сфокусованому потоку повітря і високому статичному тиску. Вентилятор гарантує надзвичайно ефективне охолодження навіть у разі підвищеного опору повітря. Тому P8 особливо добре підходить для використання на радіаторах.
Завдяки розробленій у Німеччині комбінації сплаву та мастила, зменшується тертя в підшипнику та досягається велика ефективність. Як наслідок, зменшується виділення тепла, а також рівень шуму підшипників, що означає, що ви можете насолоджуватися великим терміном експлуатації вашого вентилятора.
Навіть на низьких швидкостях звук роботи нового двигуна Arctic ледь помітний. Завдяки синусному намагнічуванню новий двигун створює всього приблизно 5% вібрації від комутації звичайного двигуна постійного струму без фільтра. Отже, немає потреби в гумових прокладках через стабільний і плавний крутний момент нового двигуна.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Arctic |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр вентилятора | 80 мм |
| Назначение | Для корпуса |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| MTBF | - |
| Безвинтовое крепление | Нет |
| Вес | 81 г г |
| Воздушный поток | 23.4 CFM |
| Давление | 1.9 мм H2O |
| Дополнительные данные | - |
| Количество в комплекте | 5 шт |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная скорость оборотов | 3000 об/мин |
| Наличие дисплея | Нет |
| Номинальное напряжение | 12 В В |
| Номинальный ток | 0.14 A |
| Подсветка | без подсветки |
| Потребляемая мощность | 1.68 Вт Вт |
| Размеры | 80 х 80 х 25 мм |
| Разъем питания | 3-Pin |
| Разъем управления подсветкой | - |
| Регулирование оборотов | Нет |
| Технологии подсветки | - |
| Тип подшипника | гидродинамический (Fluid Dynamic Bearing) |
| Толщина | 25 мм мм |
| Уровень шума | - дБ |
| Цвет крыльчатки | черный |
Информация для заказа
- Цена: 1 115 ₴






