
Вентилятор Arctic P8 Silent Black - 5 Pack (ACFAN00301A) ( 25803 )
1 043 ₴
- В наличии
- Код: ACFAN00301A
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Оптимізовано для статичного тиску
Під час розроблення нового P8 Silent особливий акцент був зроблений на сфокусований повітряний потік, а отже, і на високий статичний тиск. Вентилятор гарантує надзвичайно ефективне охолодження навіть у разі підвищеного опору повітря. Тому P8 Silent особливо підходить для використання на радіаторах і радіаторах.
Високоякісний підшипник
Завдяки комбінації сплав/олія, розробленій у Німеччині, тертя всередині підшипника зменшується й досягається велика ефективність. У результаті виділяється менше тепла, а також менше шуму підшипників, що означає, що ви можете насолоджуватися тривалішим терміном експлуатації вашого вентилятора.
Практично безшумний двигун
За низької швидкості вентилятора двигун є основним джерелом небажаного шуму. Розроблений у Німеччині двигун із поліпшеним підшипником зменшує тертя і шум і забезпечує майже безшумну роботу.
Якість, на яку можна покластися
Щоб забезпечити довговічність нашої продукції, ми проводимо тривалі випробування в різних, часом дуже несприятливих умовах. Отже, ми вчимося покращувати наші продукти для наших клієнтів. Крім того, чудові результати тривалого тестування дають нам впевненість у тому, що наша продукція вирізняється не тільки видатною якістю, але й довговічністю. Це впевненість, яку ми раді передати нашим клієнтам, тому ми надаємо 6-річну гарантію виробника на P8 Silent.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Arctic |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр вентилятора | 80 мм |
| Назначение | Для корпуса |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| MTBF | - |
| Безвинтовое крепление | Нет |
| Вес | 82 г г |
| Воздушный поток | 15.6 CFM |
| Давление | 0.62 мм H2O |
| Дополнительные данные | - |
| Количество в комплекте | 5 шт |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная скорость оборотов | 1600 об/мин |
| Наличие дисплея | Нет |
| Номинальное напряжение | 12 В В |
| Номинальный ток | 0.06 A |
| Подсветка | без подсветки |
| Потребляемая мощность | нет данных Вт |
| Размеры | 80 х 80 х 25 мм |
| Разъем питания | 3-Pin |
| Разъем управления подсветкой | - |
| Регулирование оборотов | Нет |
| Технологии подсветки | - |
| Тип подшипника | гидродинамический (Fluid Dynamic Bearing) |
| Толщина | 25 мм мм |
| Уровень шума | 22.6 дБ дБ |
| Цвет крыльчатки | черный |
Информация для заказа
- Цена: 1 043 ₴





