
Вентилятор Lian Li Uni Fan SL Wireless 120-3 White (G99.12SL1W3W.00) ( 22198 )
6 199 ₴
- В наличии
- Код: G99.12SL1W3W.00
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Серія UNI FAN SL Wireless зробила черговий революційний прорив у спрощенні керування кабелями й об'єднанні контролерів для різних пристроїв. UNI FAN SL Wireless використовує бездротовий сигнал 2.4 ГГц для керування світловими ефектами та швидкістю обертання вентиляторів, що покращує процес складання вашого ПК.
L-Wireless Sync контролер для єдиного бездротового керування. Керуйте швидкістю обертання вентиляторів і підсвіткою для 10 груп пристроїв за допомогою одного USB-адаптера 2.4 ГГц, що безперешкодно синхронізує UNI FAN, AIO, STRIMER та інші пристрої для бездротової конфігурації.
Серія UNI FAN SL Wireless не тільки демонструє інновації в функціональності, але й покращує візуальну привабливість. Кожна сторона вентилятора тепер обладнана додатковою світловою стрічкою, що збільшує загальну кількість світлодіодів до 40. Це дає змогу регулювати освітлення у двох зонах, забезпечуючи динамічніший та універсальніший візуальний досвід, який дійсно виділяється.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lian Li |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр вентилятора | 120 мм |
| Назначение | Для корпуса |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 270 г |
| Пользовательские характеристики | |
| MTBF | - |
| Безвинтовое крепление | Нет |
| Воздушный поток | 69.8 CFM |
| Давление | 2.68 мм H2O |
| Дополнительные данные | - |
| Количество в комплекте | 3 шт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Максимальная скорость оборотов | 2000 об/мин |
| Наличие дисплея | Нет |
| Номинальное напряжение | 12 В В |
| Номинальный ток | нет данных |
| Подсветка | ARGB |
| Потребляемая мощность | 1.8 Вт Вт |
| Размеры | 120 х 124.5 х 28 мм |
| Разъем питания | 4-Pin |
| Разъем управления подсветкой | - |
| Регулирование оборотов | Да |
| Технологии подсветки | - |
| Тип подшипника | гидродинамический (Fluid Dynamic Bearing) |
| Толщина | 28 мм мм |
| Уровень шума | 28.5 дБ дБ |
| Цвет крыльчатки | белый |
Информация для заказа
- Цена: 6 199 ₴









