
Зволожувач повітря Lydsto Humidifier H5 ( 21581 )
1 928 ₴
- В наличии
- Код: Humidifier H5
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Безпарний зволожувач повітря Lydsto Humidifier H5
Цей зволожувач повітря ідеально підходить для вашого дому або офісу завдяки його потужності та ефективності. З об'ємом C л і потужністю 14 Вт забезпечує швидкість потоку туману до 250 мл/год, що підходить для приміщень до 30 кв. м.
Регульована система контролю вологості дає змогу налаштувати ідеальний рівень вологості, а комплектація пультом дистанційного керування забезпечує легкість використання з будь-якої точки кімнати.
З рівнем шуму менш ніж 36 дБ він працює тихо, не порушуючи вашого спокою. Цей зволожувач допоможе створити комфортну атмосферу у вашому просторі в будь-яку пору року, підтримуючи здоровий рівень вологості та забезпечуючи ваш добробут і зручність.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lydsto |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Потребляемая мощность | 14 Вт |
| Тип | Увлажнитель |
| Дополнительные функции и характеристики прибора | |
| Ароматизация | Нет |
| Озонирование | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-управление | Нет |
| Автоматическая регулировка влажности(гигростат) | Да |
| Автоотключение | Да |
| Вентиляция | Нет |
| Габариты (ШхВхГ) | 240 х 337 х 240 мм |
| Детский дизайн | Нет |
| Диапазон мощности | 30 Вт и менее |
| Дисплей | с дисплеем |
| Емкость резервуара для воды | 3 л |
| Индикатор уровня воды | Да |
| Ионизация | Нет |
| Цвет | Белый |
| Обслуживаемая площадь | 30 м2 |
| Очищение | Нет |
| Подсветка корпуса | без подсветки |
| Производительность | 250 мл/ч и менее л/хв |
| Расход воды | 250 мл/ч литр/мин |
| Регулятор интенсивности испарения | Да |
| Регулятор интенсивности пара | Да |
| Рекомендованная площадь обслуживания | 21 - 30 м2 |
| Способ установки | Напольный |
| Таймер | без таймера |
| Тип питания | Сеть |
| Тип увлажнения | ультразвуковой |
| Управление | Сенсорное |
| Уровень шума | нет данных дБ |
| пульт ДУ | с пультом ДУ |
Информация для заказа
- Цена: 1 928 ₴






