
Водонагрівач Willer PAL30R серія Elf ( 28305 )
6 806 ₴
- В наличии
- Код: PAL30R-Elf
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Компактний накопичувальний електричний водонагрівач прямокутної форми. Обладнаний зануренням (мокрим) тіном потужністю 2,0 кВт. Унікальна технологія виготовлення внутрішнього бака з одним зварним швом дає змогу неабияк збільшити термін експлуатації пристрою. Внутрішній бак, виготовлений зі сталі та покритий шаром титанокварцової емалі, і магнієвий захисний анод забезпечують тривалий термін експлуатації.
Переваги та особливості:
Вертикальне розташування
Внутрішній бак складається з двох сталевих півсферів, з'єднаних одним зварним швом.
Захист від корозії: на внутрішню поверхню бака нанесений шар титанокварцової емалі (нанесення в статичному полі за температури до 1000 °C)
Теплоізоляція забезпечується шаром якісного щільного поліуретану.
Плавне регулювання температури нагрівання води
Заглиблений (мокрий) ТЕН
Гарантія на внутрішній бак бойлера становить 5 років
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WILLER |
| Вес | 13 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Дисплей | Нет |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутреннее покрытие бака | титанокварцевая эмаль |
| Время первоначального нагрева | 36 мин |
| Высота | 30-50.9 см см |
| Габариты (ШхВхГ) | 440 х 440 х 388 мм |
| Защита от перегрева | Да |
| Защита (УЗО) | нет данных |
| Защита (магниевый анод) | Да |
| Цвет | Белый |
| Материал бака | нет данных |
| Подвод труб | нижний |
| Поддержка Wi-Fi | Нет |
| Положение установки | вертикальное положение |
| Таймер | Нет |
| Тип ТЭНа | мокрый (открытый) ТЭН |
| Тип управления | Механическое |
| Тип установки | настенная |
| Турбо-режим | Нет |
| Форма бака | прямоугольная |
| Ширина | 41-50 см см |
Информация для заказа
- Цена: 6 806 ₴








