
Валіза Acer Barcelona 20" Black (GP.LUG11.009) ( 24700 )
4 959 ₴
- В наличии
- Код: GP.LUG11.009
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Валіза Barcelona виготовлена зі 100% екологічно чистого переробленого поліестеру. Завдяки зручному дизайну, що відкривається, його можна елегантно перетягувати й легко відкривати в різних сценаріях подорожей і просторах, що робить її придатною для коротких поїздок.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал | Полиэстер |
| Состояние | Новое |
| Тип | Чемодан |
| Размеры | |
| Вес | 3 кг |
| Объем | 40 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Замок | TSA-замок |
| Количество колес | 4 |
| Цвет | чёрный |
| Размер | 53.5 х 20.5 х 35.5 см |
| Ручка | выдвижная, алюминиевая |
| Типоразмер | 20" |
Информация для заказа
- Цена: 4 959 ₴






