
Зарядна станція EcoFlow Delta 3, 1024Wh, 1800W, Solargenerator (EFDELTA3-EU) ( 26478 )
39 679 ₴
- Нет в наличии
- Код: EFDELTA3
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
EcoFlow Delta 3 — це надійна та потужна портативна електростанція з ємністю 1024 Вт&год, призначена для забезпечення електроенергією в будь-яких умовах. Вона ідеально підходить для виїздів на природу, кемпінгу, аварійного резервного живлення або як джерело енергії для вашої техніки, якщо немає електрики. Завдяки можливості під'єднувати різні пристрої, Delta 3 може одночасно живити ноутбуки, телефони, інструменти, холодильники, освітлення та іншу техніку. Станція живить до 99% ваших пристроїв.
Технологія швидкого заряджання X-Stream дає змогу заряджати станцію? до 100% лише за 56 хвилин, що робить її однією з найшвидших у своєму класі. Підтримка заряджання від сонячних панелей робить її екологічним варіантом для тривалого використання на природі або у віддалених районах.
Переваги:
Велика місткість: 1024 Вт рік вистачає для живлення потужної техніки.
Швидке заряджання: повне заряджання від розетки за 56 хвилин.
Багато виходів: одночасно можна під'єднати до 10 пристроїв.
Сумісність із сонячними панелями: можливість використовувати енергію сонця для заряджання (500 Вт).
Мобільність: попри вагу, станція обладнана зручними ручками для транспортування.
EcoFlow Delta 3 — це чудове рішення для тих, хто потребує надійного джерела енергії в дорозі або вдома. Висока потужність і можливості живлення великої кількості девайсів і техніки роблять станції ідеальними для використання під час аварійних ситуацій або кемпінгу, надаючи живлення всім необхідним пристроям.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EcoFlow |
| Вес | 13 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Зарядная станция |
| Функция ИБП | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| DC-разъем | 2 |
| USB Type-A | 2 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 2 |
| Адаптер переменного тока | 900 Вт |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка батареи | Да |
| Водонепроницаемый корпус | Нет |
| Время зарядки от прикуривателя | 1.3 ч |
| Время зарядки от сети | 56 мин |
| Время зарядки от солнечной панели | 2.2 ч |
| Выход USB Type-A | 2 х 12 Вт |
| Выход USB Type-B | - |
| Выход USB Type-C | 2 х 100 Вт |
| Выход беспроводной зарядки | - |
| Выход постоянного тока | - |
| Выход прикуривателя | 1 х 12В |
| Дисплей | с дисплеем |
| Для большой бытовой техники | Да |
| Для мелкой бытовой техники | Да |
| Для электроники | Да |
| Емкость | 1024 Вт*ч |
| Емкость, мА*ч | нет данных |
| Жизненный цикл | 4000+ циклов |
| Зарядка от USB | Нет |
| Зарядка от аккумулятора | Нет |
| Зарядка от прикуривателя автомобиля | Да |
| Зарядка от сети | Да |
| Зарядка от солнечной панели | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перенапряжения | нет данных |
| Индикация заряда | Да |
| Колеса | Нет |
| Цвет | темно-серый с черным |
| Максимальная входная мощность | 900 Вт |
| Номинальная мощность | 1800 Вт Вт |
| Одновременно заряжаемых устройств | 10 шт |
| Переменный ток | 4 х 230 В |
| Пиковая мощность | 3600 Вт |
| Подключение дополнительной батареи | Да |
| Подсветка | Нет |
| Популярные бренды | EcoFlow |
| Прикуриватель | 1 |
| Приложение IOS / Android | Да |
| Противоударный корпус | Нет |
| Рабочая температура | от 0°С до +40°C |
| Размеры | 398 х 200 х 284 мм |
| Разъем прикуривателя | - |
| Ручка для переноски | Да |
| Солнечная панель | 500 Вт |
| Технология зарядки | Power Delivery, QC |
| Тип аккумуляторов | LiFePO4 |
| Управление со смартфона | Да |
| Фонарик | Нет |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
Информация для заказа
- Цена: 39 679 ₴



