
Монітор Asus 31.5" ROG Strix XG32UQDMS (90LM0CV0-B01371) OLED Black 240Hz ( 29521 )
64 076 ₴
- В наличии
- Код: 90LM0CV0-B01371
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Монітор ROG Swift OLED XG32UQDMS обладнаний 32-дюймовою панеллю QD-OLED з роздільною здатністю 4K і високою частотою оновлення 240 Гц. Завдяки технології QD-OLED третього покоління XG32UQDMS відтворює барвисті кольори, глибокі відтінки чорного та яскраві світлі тони. Крім того, час відгуку 0,03 мс гарантує брак розмиття зображення навіть у разі динамічного геймплея. Завдяки сенсору наближення Neo Proximity Sensor і новому програмному забезпеченню ROG OLED Care Pro без користувача монітор переходить у режим темного екрана, захищаючи його від блякнення.
Надзвичайно плавне зображення
Створений для вимогливих геймерів і професійних розробників контенту, він пропонує частоту оновлення 240 Гц і час відгуку 0,03 мс (GTG) для відтворення чіткого та плавного зображення.
Захист панелі ASUS OLED CARE PRO
Нова технологія ASUS OLED Care Pro пропонує повний спектр налаштувань монітора для захисту панелі OLED і забезпечення її довговічності. Крім того, монітор обладнаний новим сенсором наближення Neo Proximity Sensor, який визначає відстань до монітора й автоматично відтворює чорний екран, коли користувача немає поруч, щоб захистити панель від блякнення. Всі налаштування можна легко змінювати за допомогою DisplayWidget Center.
МОНІТОР ДЛЯ ЛЮБОВИХ ДАЧ
XG32UQDMS — це універсальний монітор, який чудово підходить для ігор, трансляцій і створення контенту. Висока частота оновлення, мінімальний час відгуку та яскраві кольори створюють ефект повного занурення. Широкі кути огляду та вбудоване гніздо для штатива роблять його ідеальним для трансляцій, а виняткова точність колірного відтворення й широке колірне охоплення дають змогу використовувати монітор для професійної роботи з графікою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | QD-OLED |
| Частота обновления | 240 Гц |
| Размеры | |
| Вес | 6.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | отсутствует |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | Да |
| Smart TV | Нет |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Wi-Fi / Bluetooth | Нет |
| Безрамочный монитор | Да |
| Время реакции | 0.03 мс |
| Встроенная аудиосистема | отсутствует |
| Встроенная камера | Нет |
| Габариты (ШхВхГ) | 718х562х188 мм |
| Геймерские | Да |
| Диагональ | 30" - 33.9" |
| Диагональ экрана | 31.5" |
| Дополнительные разъемы | mini-jack 3.5 мм |
| Игровые технологии | AMD FreeSync Premium Pro, Nvidia G-Sync |
| Изогнутый экран | Нет |
| Цвет | Черный |
| Контрастность | 1500000:1 |
| Концентратор USB | 2хUSB3.2 |
| Мощность аудиосистемы | Нет |
| Поверхность экрана | матовая |
| Поворотный экран (Pivot) | отсутствует |
| Портативные | Нет |
| Потребляемая мощность (в работе) | 50 Вт |
| Разрешение экрана | 3840х2160 |
| Регулировка по высоте | Да |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Яркость | 1000 кд/м2 cd/m² |
Информация для заказа
- Цена: 64 076 ₴





