
Електросамокат Segway Ninebot E2 Plus E II (AA.05.14.02.0003) ( 24104 )
24 179 ₴
- В наличии
- Код: AA.05.14.02.0003
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Легка поїздка.
E2 Plus E II дає змогу вам ефективно справлятися зі щоденними поїздками на роботу, в студентське містечко або на відпочинок.
Комфортна подорож.
Завдяки передній ресорній підвісці завдовжки 27 мм система амортизації E2 Plus E II забезпечує м'яку та комфортну їзду на різному типі доріг.
Зробіть поїздку потужнішою.
Двигун із максимальною потужністю 500 Вт забезпечує більшу силу для прискорення, вільну їзду та підйом на схил до 12°!
Достатній діапазон для подорожі:
Екорежим на 15 км/год. Збереження енергії для збільшення запасу ходу.
Спортивний режим на швидкості 25 км/год. Велика швидкість, пришвидшення і велика потужність.
Панель приладів великого розміру.
Серія E2 має найкращий дизайн приладової панелі, що дає змогу чітко бачити швидкість і рівень заряду батареї. Ергономічний кут нахилу екрана забезпечує комфорт і легкість перегляду під час їзди.
Розумна програма Segway-Ninebot:
Блокування й розблокування свого електросамоката.
Зміна швидкості та прискорення.
Перегляд залишку заряду батареї.
Оновлення прошивки.
Роботи.
Центр допомоги.
Внутрішні порожнисті шини, що не потребують обслуговування
E2 Plus E II постачається з внутрішніми порожнистими шинами розміром 8,1 дюйма, щоб забезпечити безтурботну їзду. Шини стійкі до проколів, не вимагають обслуговування й мають кращу здатність поглинати удари.
Подвійна гальмівна система.
Комбінація переднього електронного гальма та заднього механічного барабанного гальма (керованого одним важелем) забезпечить ефективне та надійне гальмування.
Повна система світла.
E2 Plus E II обладнаний переднім світлом потужністю 2,1 Вт, який забезпечує кращу видимість у темряві на відстані до 13,5 метра. Вбудовані покажчики повороту та задній стоп-сигнал гарантують, що вас помітять, щоб уникнути зіткнень.
Захистіть свій акумулятор.
6-ступеневий механізм захисту, розроблений Segway-Ninebot, гарантує безпеку та довговічність акумулятора.
Водостійкість.
Завдяки водостійкій конструкції IPX4 ви зможете легко їздити за різних погодних умов.
Довговічна якість.
Завдяки конструкції сталевої рами автомобільного класу SPFH590, довговічність і стійкість до зламання E2 Plus E II неабияк покращилися.
Беріть свій електросамокат всюди.
Електросамокат складається лише за один крок. Ви можете легко носити його, щоб піднятися на ліфті, зайти в громадський транспорт, зберігати його на роботі/будинку або покласти в багажник автомобіля.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Segway |
| Вес | 16 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Черный |
| Максимальная скорость | 25 км/ч |
| Максимальная нагрузка | 90 кг |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth-динамик | Нет |
| Батарея | 220 Вт/ч |
| Время зарядки | 7.5 часов час |
| Габариты в рабочем состоянии | 1081 x 475 x 1177 мм |
| Габариты в сложенном состоянии | нет данных |
| Диаметр колес | 8.1" " |
| Запас хода на одном заряде | до 25 км |
| Максимальный угол подъема | 12 ° |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Мощность двигателя | 300 Вт |
| Наличие амортизатора | Да |
| Наличие пульта | Нет |
| Освещение | с освещением |
| Управление с телефона | Да |
| Уровень влаго-пылезащиты | IPX4 |
Информация для заказа
- Цена: 24 179 ₴






