Підвищений рівень розваг
Насолоджуйтеся улюбленим шоу з плавним зображенням і вбудованими динаміками. Роздільна здатність FHD і контрастність 1500:1 забезпечують чіткість, а частота оновлення 144 Гц і час відгуку рухомого зображення (MPRT) 1 мс забезпечують плавний перегляд без розривів.
Почуйте різницю у звуці
Пориньте у світ звуку завдяки вбудованим подвійним динамікам потужністю 3 Вт, що забезпечує ширший діапазон частот. Незалежно від того, дивитеся ви фільм чи насолоджуєтеся музикою, ви можете настроїти звук за допомогою п'яти попередньо встановлених профілів або створити власний для персонального динамічного звуку, що підходить для кожного моменту.
Комфорт для очей
Надайте пріоритет візуальному комфорту завдяки цьому 4-зірковому дисплею, сертифікованому TUV. Зменште шкідливе випромінювання синього світла, зберігаючи водночас разючу якість зображення без втрати кольору.
Продуманий дизайн у кожній деталі
В основі нашого дизайну лежить прихильність стійкого розвитку. Ось чому наш монітор допомагає зменшити кількість відходів завдяки дизайну, виготовленому з перероблених матеріалів, як-от перероблений пластик, переробленого алюмінію, переробленої сталі та переробленого скла.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | IPS |
| Частота обновления | 144 Гц |
| Размеры | |
| Вес | 5.02 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | отсутствует |
| DisplayPort | отсутствует |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | Да |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Безрамочный монитор | Да |
| Время реакции | 1 мс |
| Встроенная аудиосистема | Да |
| Встроенная камера | Нет |
| Габариты (ШхВхГ) | 537.6х347-457х191.8 мм |
| Геймерские | Да |
| Диагональ | 23" - 24.9" |
| Диагональ экрана | 23.8" |
| Дополнительные разъемы | Нет |
| Игровые технологии | AMD FreeSync |
| Изогнутый экран | Нет |
| Цвет | Белый |
| Контрастность | 1500:1 |
| Концентратор USB | Нет |
| Мощность аудиосистемы | 2х3 Вт |
| Поверхность экрана | матовая |
| Поворотный экран (Pivot) | Да |
| Портативные | Нет |
| Потребляемая мощность (в работе) | 14.3 Вт |
| Регулировка по высоте | Да |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Яркость | 300 кд/м2 cd/m² |
Информация для заказа
- Цена: 8 485 ₴







