
Мінімийка Karcher K 7 Comfort Premium Home (1.317-503.0) ( 23202 )
37 199 ₴
- В наличии
- Код: 1.317-503.0
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мийка високого тиску K 7 Comfort Premium Home призначена для ефективного видалення сильних і стійких забруднень навколо будинку та на автомобілях. Вона чудово підходить для регулярного використання завдяки двигуну з водяним охолодженням, який забезпечує ефективне відведення тепла, знижує знос компонентів і гарантує стабільну та довговічну роботу навіть у разі інтенсивних навантажень. Для максимального комфорту в процесі експлуатації мийка обладнана вбудованою котушкою для шланга з гнучким шлангом PremiumFlex, що забезпечує зручне зберігання і високу маневреність. Пістолет високого тиску G 180 Q COMFORT!Hold неабияк знижує навантаження на руку, даючи змогу працювати тривалий час без відчуття втоми. Система Quick Connect забезпечує швидке та просте під'єднання шланга високого тиску. Інноваційна струменева трубка 4-в-1 Multi Jet об'єднує чотири режими розпилення, які легко вибираються поворотом головки трубки, без потреби зміни насадок. До комплекту Home Kit входить насадка для очищення поверхонь T 7, а також 1 літр засобу для очищення каменю та фасадів. Зручна концепція подавання мийних засобів 2-в-1 забезпечує оптимальне дозування залежно від виконуваного завдання. Кабель живлення та всі аксесуари компактно розміщуються безпосередньо на корпусі пристрою, а телескопічна ручка та колеса з м'яким покриттям забезпечують зручне транспортування мийки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальное давление | 180 бар |
| Потребляемая мощность | 3000 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 18.83 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Бак для воды | Нет |
| Веерная насадка | Нет |
| Вращающая щетка / Роторная щетка | Нет |
| Выдвижная ручка | Да |
| Габариты | 465 x 354 x 750 мм |
| Грязевая фреза | Нет |
| Давление | 161 - 190 бар |
| Длина шланга | 10 м |
| Дополнительные насадки | Нет |
| Колеса | Да |
| Контейнер для моющего средства | Да |
| Максимальная температура воды | 60 °С град. |
| Материал помпы | пластик |
| Моющая щетка | Нет |
| Отсек для принадлежностей | Нет |
| Пескоструйная насадка | Нет |
| Пистолет высокого давления | Да |
| Подогрев воды | отсутствует |
| Потоковая трубка | Нет |
| Производительность | 401 - 600 л/ч л/хв |
| Регулятор давления | Да |
| Состояние | Новое |
| Стандартная насадка | Да |
| Тип питания | электрическая |
| Турбо насадка | Нет |
| Универсальная насадка | Нет |
| Фильтр очистки воды | Да |
Информация для заказа
- Цена: 37 199 ₴






