
Планшет Blackview Tab 9 WiFi 6/256 GB Gray (6931548317623) ( 27467 )
7 557 ₴
- В наличии
- Код: 6931548317623
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Тонкий і легкий планшет Blackview Tab 9 — це чудовий баланс ціни та якості. Він працює на базі потужного восьмиядерного процесора Unisoc T606, тому забезпечує бажану швидкодію під час виконання будь-яких завдань.
10,95-дюймовий FHD екран із частотою 120 Гц відтворює чітке реалістичне зображення та плавне відео. Різні режими користувача — режим читання, нічний і темний режими дають змогу налаштувати екран відповідно до потреб користувачів і зовнішніх умов освітлення.
Планшет Blackview Tab 9 обладнаний основною 13МП камерою з підтримкою функції Google Smart Lens, 5 МП фронтальною камерою з технологією розпізнавання обличчя та двома Smart-K динаміками, що відтворюють чистий і виразний звук. Спілкуйтеся онлайн і записуйте плавне Full HD відео, фіксуйте та зберігайте незабутні моменти свого життя.
Підтримка Widevine L1 дає змогу відтворювати відео в роздільній здатності до 1080 з преміальних сервісів, як-от Netflix, HBO, Amazon Prime, Disney+ і YouTube. і інших.
Бездротові технології Bluetooth і дводіапазонний Wi-Fi 5 забезпечують швидкі мережеві під'єднання й обмін даними.
Зі швидкою оперативною пам'яттю обсягом 6 ГБ, яку можна розширити до 18 ГБ, ви зможете плавно гортати сторінки та миттєво перемикатися між програмами.
256 ГБ вбудованої пам'яті розв'язують питання зберігання електронних ігор, застосунків, відео, світлин, музики та інших файлів. Збільшуйте додаткове сховище до 1 ТВ, використовуючи TF карту.
Не витрачайте час на внесення пінкоду — сканер обличчя захистить вашу конфіденційну інформацію та допоможе миттєво розблокувати ґаджет.
Адаптована до потреб користувачів новітня операційна система Doke OS, що ґрунтується на Android 14, забезпечує належний захист даних і пропонує безліч додаткових можливостей. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс робить планшет простим і зручним у використанні.
Професійний пакет WPS Office дає змогу легко створювати, редагувати та спільно працювати над документами Word, електронними таблицями, PowerPoint і PDF-файлами.
Під'єднуйте до Blackview Tab 9 бездротову клавіатуру та мишу та працюйте в режимі комп'ютера. Відкривайте для перегляду одночасно два вікна та ставайте ефективнішими.
Акумулятора ємністю 8200 мA·год вистачає до 37 годин розмови, до 15 годин прослуховування музики, 5 годин перегляду відео або до 432 годин у режимі очікування. Функція швидкого заряджання 10 Вт допоможе вам швидко поповнити заряд планшета.
Захисний чохол-підставка запобіжить планшет Blackview Tab 9 від пошкоджень у разі випадкових ударів і падінь і допоможе зручно розташувати планшет під час роботи. До комплекту постачання входить також армована захисна плівка.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blackview |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Серый |
| Операционная система | Android |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 512 г |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Батарея | 8200 mAh |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | Да |
| Графический процессор | Mali-G57 |
| Диагональ экрана | 10.95" |
| Дополнительные разъемы | Нет |
| Емкость аккумулятора | от 8000 мАч до 9999 мАч |
| Защита от пыли и влаги | Нет |
| Количество SIM-карт | без SIM-карты |
| Количество ядер | 8 |
| Мощность зарядки | 10 Вт |
| Навигационная система | GPS, GLONASS, Galileo |
| Наличие HDMI | Нет |
| Наличие NFC | без NFC |
| Наличие аудио разъема 3.5 мм | с разъемом 3.5 мм |
| Наличие зарядного устройства / кабеля | зарядное устройство + кабель |
| Наличие клавиатуры | без клавиатуры |
| Наличие стилуса | без стилуса |
| Наличие чехла / защитного стекла | чехол + защитная пленка |
| Объем встроенной памяти | 256 ГБ |
| Оперативная память | 6 ГБ |
| Основная камера | 13 Мп |
| Особенности | - |
| Поддержка SD-карты | до 1 ТБ |
| Поддержка еSim | Нет |
| Популярные бренды | - |
| Производитель процессора | Unisoc (Spreadtrum) |
| Процессор | Unisoc Tiger T606 |
| Разблокировка по лицу | Да |
| Размер (ВхШхГ) | 256.9 x 168.5 x 9.5 мм |
| Разрешение экрана | 1920 x 1200 |
| Разъем | USB Type-C |
| Серия | Blackview Tab 9 |
| Сканер отпечатков пальцев | Нет |
| Стандарты связи | Нет |
| Тип матрицы | IPS |
| Толщина корпуса | 7 - 10 мм |
| Установленная ОС | Android 14.0 |
| Фронтальная камера | 8 Мп |
| Частота | 1.6 ГГц Гц |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 7 557 ₴







