
Ноутбук Acer Aspire Lite AL15-46P-R7PX (NX.JXTEU.001) Silver ( 29198 )
27 341 ₴
- В наличии
- Код: NX.JXTEU.001
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Захопливі візуальні ефекти
Насолоджуйтеся захопливими мультимедійними й ігровими можливостями з графікою AMD Radeon. Від новітніх фільмів до дослідження нових ігрових світів — насолоджуйтеся дивовижною деталізацією, яка робить ваші розваги ще реалістичнішими.
Швидкодія
DDR4 — це сучасний стандарт оперативної пам'яті для ноутбуків. Вища швидкість і більша пропускна здатність, ніж у DDR3, ідеально підходять для ігор, редагування відео та створення контенту.
Максимальна швидкість
Твердотільні накопичувачі NVMe з інтерфейсом PCIe Gen4 забезпечують швидкість читання й записування до 7 ГБ/с, що вп'ятеро швидше за твердотільні накопичувачі SATA. Ідеально підходить для ігор і вимогливих завдань.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Серебристый |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопителя | SSD |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Модель процессора | AMD Ryzen 3 5400U |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Display Port | отсутствует |
| HDMI | Да |
| LAN (RJ-45) | отсутствует |
| Thunderbolt 4 | отсутствует |
| Thunderbolt 5 | отсутствует |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 1 + 2 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 2x2 | отсутствует |
| USB4 | отсутствует |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| В комплекте (сумка, чехол, рюкзак, стилус) | Нет |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Вес | 1 - 1.49 кг г |
| Габариты (ШхГхВ) | 360.7х234.8х16.95 мм |
| Геймерские | Нет |
| Диагональ экрана | 15.6" |
| Емкость аккумулятора | 51 - 60 Вт-ч |
| Идентификация отпечатка пальца | отсутствует |
| Кардридер | microSD |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель видеокарты | UHD Graphics |
| Наличие подсветки клавиатуры | без подсветки |
| Объем HDD | Нет |
| Объем SSD | 256 ГБ SSD |
| Объем eMMC / UFS | Нет |
| Объем оперативной памяти | 8 ГБ |
| Объем памяти видеокарты | - |
| Операционная система устройства | Нет |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптический привод | без дисковода |
| Поддержка 3G / 4G / 5G | Нет |
| Поддержка NFC | Нет |
| Покрытие экрана | матовое |
| Популярные бренды | Acer |
| Производитель видеокарты | Intel |
| Производитель процессора | AMD |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Сенсорный экран | отсутствует |
| Серия | Aspire |
| Серия процессора | AMD Ryzen 3 |
| Тип видеокарты | интегрированная |
| Тип екрана | IPS |
| Трансформеры | Нет |
| Частота процессора | 2,6 - 4,0 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 27 341 ₴








