
Смартфон Apple iPhone 17 256GB Lavander (MG6M4AF/A) ( 22820 )
58 031 ₴
- В наличии
- Код: MG6M4AF/A
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Зустрічайте новий iPhone 17. Завдяки заокругленим краям, тоншим рамкам і міцним матеріалам, як-от Ceramic Shield 2 на передній панелі, він має вигляд — і залишається чудовим. Ви можете бачити та робити найбільше, що вам подобається, на 6,3-дюймовому дисплеї Super Retina XDR.5 А також насолоджуватися плавнішим прокручуванням і захопливішою грою завдяки ProMotion з адаптивною частотою оновлення до 120 Гц.
18-мегапіксельна фронтальна камера Center Stage. Вона повністю змінює кадр.
Нова фронтальна камера надає вам гнучкі способи кадрування світлин і відео — і багато іншого. Торкніться, щоб розширити поле зору, і повертайте камеру з портретної в альбомну орієнтацію, не рухаючи iPhone. А коли до фотографування приєднуються друзі, поле зору розширюється, так що ви можете побачити більше друзів на своїх селфі.
Всі задні камери — 48 МП. Еволюція роздільної здатності.
iPhone 17 обладнаний основною камерою Fusion на 48 МП з телеоб'єктивом оптичної якості з 2-кратним збільшенням і надширококутною камерою Fusion на 48 МП із роздільною здатністю вчетверо вищою, ніж у надширококутної камери iPhone 16. А тепер надширококутні світлини за замовчуванням мають роздільну здатність 24 МП, що є ідеальним розміром файлу для високоякісного зберігання й обміну. Так що ви отримаєте приголомшливі знімки надвисокої роздільної здатності — поблизу або здалеку, у приміщенні та на вулиці, у будь-яких умовах — від яскравого до слабкого освітлення. А з обсягом пам'яті 256 ГБ він має вдвічі більше початкового обсягу пам'яті, ніж попередня модель. Тому ви можете знімати скільки завгодно — і навіть більше.
Впливовий гравець. Експерт з енергетики.
Чип A19 забезпечує все, що ви робите на iPhone, включно з функціями Apple Intelligence, як-от Live Translation і Image Playground, а також ProMotion для ігор у просунуті ігри AAA. А завдяки автономній роботі ви можете цілий день працювати, дивитися відео та подорожувати без жодних турбот. Якщо вам потрібна швидка підзарядка, всього 10 хвилин заряджання забезпечать вам до 8 годин відтворення відео з потужним адаптером.
Все необхідне. Всё на iPhone.
Нові моделі iPhone мають безліч переваг. Корисні функції Apple Intelligence, як-от візуальний інтелект і інструменти для письма, спрощують ваше повсякденне життя. Швидке й безпечне з'єднання завдяки Wi-Fi 7, Bluetooth 6, під'єднанню 5G і eSIM.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Apple |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал корпуса | Алюминий + стекло |
| Состояние | Новое |
| Стандарт связи | 5G |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 177 г |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 6 |
| Процессор | Apple A19 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 6.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Аудиоразъем | USB Type-C |
| Безрамочный дисплей | Да |
| Беспроводная зарядка | Да |
| Быстрая зарядка | Да |
| Вспышка основной камеры | двухтоновая |
| Габариты (ВхШхГ) | 149.6x71.5x8 мм |
| Диагональ экрана | 6.1" - 6.5" |
| Емкость аккумулятора | 3000 - 3999 мАч |
| Защита от пыли и влаги | IP68 |
| Количество SIM-карт | 1+eSIM |
| Количество основных камер | 2 |
| Цвет | Лавандовый |
| Комбинированный слот | отсутствует |
| Мощность зарядки | 25 Вт |
| Навигация | GPS, GLONASS, Galileo, QZSS, BeiDou, NavIC |
| Наличие NFC | с NFC |
| Наличие зарядного устройства / кабеля | кабель |
| Наличие наушников | Нет |
| Наличие чехла / защитного стекла(пленки) / стилуса | Нет |
| Объем встроенной памяти | 256 ГБ |
| Оперативная память | 8Гб |
| Операционная система | iOS |
| Основная камера | 21 - 48 МП |
| Особенности | Игровые + Защищенные |
| Отдельный слот для карты памяти | отсутствует |
| Поддержка SD/TF-карты | без поддержки SD-карты |
| Поддержка еSim | Да |
| Популярные бренды | Apple |
| Предустановленная ОС | Apple iOS |
| Производитель процессора | Apple |
| Разблокировка по лицу | Да |
| Разрешение дисплея | 2622х1206 |
| Разъем | USB Type-C |
| Серия | Apple iPhone 17 |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | отсутствует |
| Сканер отпечатков пальцев на экране | Нет |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Тип матрицы | Super Retina XDR |
| Толщина корпуса | 7 - 8 мм |
| Формат SIM-карты | Nano-SIM, eSIM |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 18 Мп |
| Частота процессора | 2x4.26 ГГц + 4x2.6 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 58 031 ₴









