Електричний стіл E-Star призначений для оптимізації корисного місця. Завдяки регульованій висоті, налаштуванням пам'яті й ергономічному дизайну E-Star допоможе вам зберегти здоров'я, а ваші враження від гри запам'ятаються надовго!
Максимальний корисний простір
Вертикальність підставки для монітора максимально ефективно використовує функціональний простір, а лоток для прокладання кабелів і гачок для гарнітури звільняє стіл від безладу, максимально збільшуючи корисну площу.
Персоналізовані параметри висоти
Електричне регулювання висоти з двома параметрами пам'яті дає змогу вам знайти та зберегти ідеальну висоту, сидячи або стоячи. Мінімізація втоми призводить до підвищення концентрації уваги та підготовки до наступного раунду.
Текстурований ламінат
Ламінат із текстурою вуглецевого волокна надає поверхні столу гладкого та сучасного вигляду.
Повний настільний килимок для миші
Килимок для миші покриває весь стіл, забезпечуючи повну свободу руху миші.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cougar |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 1200 мм |
| Габаритные размеры стола | |
| Вес | 22.5 кг |
| Глубина | 600 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Выдвижная полка для клавиатуры | отсутствует |
| Выдвижные ящики | отсутствуют |
| Высота | 720-1170 мм см |
| Кабельный ввод | Да |
| Материал рамы | Сталь |
| Материал столешницы | ABS-пластик, МДФ |
| Надставка | Да |
| Наличие колес | Без колес |
| Открытые полки | отсутствуют |
| Подставка под системный блок | отсутствует |
| Регулятор высоты | с регулятором высоты |
| Регулятор наклона | отсутствует |
| Светодиодная подсветка | без подсветки |
| Форма | Прямоугольная |
Информация для заказа
- Цена: 11 159 ₴










