
Акумуляторний пилосос Gorenje SVC259400NES ( 29899 )
7 439 ₴
- В наличии
- Код: SVC259400
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Потужність і точність
Потужний інверторний двигун пилососів Gorenje виводить прибирання на новий рівень. Безщітковий двигун постійного струму InverterPower забезпечує воістину неймовірну продуктивність, точність і контроль, одночасно підвищуючи ефективність пилососа. Насолоджуйтеся тихішою роботою, точнішим регулюванням потужності, збільшеним терміном експлуатації двигуна та поліпшеним контролем всмоктування. Прибирайте із задоволенням!
Вертикальний і портативний пилосос
Ідеальне рішення для кожного будинку, оскільки поєднує два продукти: вертикальний і портативний пилососи. З вертикальним пилососом ваша підлога залишатиметься чистою, а портативний, який ви можете з легкістю дістати з корпусу, дасть вам швидко й ефективно очищати кухонну стільницю та меблі.
Розумний захист, легке прибирання
Захистіть свої меблі та пилосос! Ефективний амортизатор щітки пом'якшує удари, що дає змогу впевнено прибирати в кутах, біля плінтусів і делікатних поверхонь, не залишаючи жодних слідів. Прибирайте з точністю й повним спокоєм.
Режим «Еко» для прибирання великих площ без перерв
Пилосос забезпечує до 50 хвилин роботи на одному заряді в режимі «Еко» завдяки потужному акумулятору 25,9 В, що дає змогу ефективно прибирати великі приміщення без перерв.
Легке прибирання будь-яких підлог
Універсальна щітка легко ковзає будь-якими поверхнями, від килимів до дерев'яних підлог, збираючи бруд, пил і шерсть хатніх тварин одним рухом — без потреби міняти насадки. Прибирайте кожен куточок, не пропускаючи жодного місця.
Зручне заряджання та заміна
Знімний акумулятор забезпечує легке заряджання та зручну заміну — ви можете швидко змінити батарею для тривалішого прибирання без зайвих труднощів. Пристрій забезпечує гнучкість у використанні та швидке відновлення заряду, що дає змогу прибирати без перерв.
Не пропустіть жодної порошинки
Освітлюйте прихований бруд у темних кутах і під меблями. Світлодіоди на щітці допомагають помітити те, що зазвичай залишається непоміченим, — щоб ваша підлога була ідеально чистою.
Подвійне очищення
Легко перемикайтеся між очищенням делікатних поверхонь і видаленням стійкого бруду за допомогою універсальної щітки 2 в 1, створеної для дбайливого й ефективного прибирання.
Розумне зберігання, швидке заряджання
Заощаджуйте місце та завжди будьте готові до прибирання. Настінне кріплення зі знімним адаптером дає змогу акуратно зберігати пилосос під час заряджання, а сам адаптер можна легко від'єднати для зручного та гнучкого заряджання.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Объем пылесборника | 0.6 л |
| Уровень шума | 82 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| LED-подсветка щетки | с подсветкой |
| Бренды | Gorenje |
| Вес | 2.8 кг г |
| Время зарядки аккумулятора | 4 - 6 часов |
| Время полной зарядки аккумулятора | 4 ч |
| Время работы на одном заряде | 46 - 60 минут |
| Время работы от аккумулятора (обычный режим) | 60 мин |
| Входит в комплект поставки | аккумуляторный пылесос, насадки, зарядное устройство, настенное крепление, инструкция, гарантийный талон |
| Выпускной фильтр | HEPA |
| Для мебели | Нет |
| Дополнительные насадки | щетка для пыли 2-в-1 |
| Питание | Аккумулятор |
| Индикатор заполнения пылесборника | Да |
| Индикатор заряда | Да |
| Количество уровней мощности | 2 режима |
| Цвет | серый / черный |
| Мини-турбощетка | Нет |
| Модуль для влажной уборки | Нет |
| Мощность всасывания | 60 Вт |
| Мягкий валик | Нет |
| Наличие дисплея | с дисплеем |
| Напряжение аккумулятора | 25.9 В |
| Насадка прямого всасывания | Нет |
| Настенный крепеж | в комплекте |
| Пол/Ковер | Нет |
| Потребляемая мощность | 200 Вт Вт |
| Регулятор мощности | на корпусе |
| Сбор воды | отсутствует |
| Состояние | Новое |
| Съемный пылесос | со съемным пылесосом |
| Тип пылесборника | Контейнер |
| Тип пылесоса | вертикальный + портативный |
| Тип ручки | Прямая |
| Тип уборки | сухая уборка |
| Турбо-режим | Да |
| Турбощетка | Да |
| УФ-обработка | Нет |
| Циклонная система | Да |
| Щелевая | Да |
| Эко-режим | Да |
Информация для заказа
- Цена: 7 439 ₴









