
Мікрохвильова піч Gorenje MO23A4X ( 22948 )
6 196 ₴
- В наличии
- Код: MO23A4X
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Очищення AquaClean
Автоматичне очищення без побутової хімії
Налийте воду в миску, придатну для мікрохвильового приготування, поставте в піч і увімкніть програму AquaClean. Пара розм'якшить забруднення на стінках камери. Після завершення програми протріть стінки вологою тканиною.
Автоматичні програми
Попередньо встановлені програми
Автоматичне настроювання спрощує приготування деяких видів страв. Ви вибираєте тип страви, вводите її вагу, і піч автоматично налаштовує потужність і тривалість приготування.
Захисне блокування
Блокування від дітей
Мікрохвильова піч можна заблокувати для запобігання випадковому увімкненню.
Розморожування
Просте й ефективне розморожування
Усі мікрохвильові печі Gorenje обладнані функцією ефективного розморожування, яка дає змогу швидко та рівномірно розморожувати будь-які продукти.
Просте очищення
Очищення одним рухом руки
Очищення гладкої й рівної поверхні робочої камери не вимагає особливих зусиль. Все, що вам знадобиться, — це волога ганчірка.
Гриль
Ідеальна скоринка — легко!
Гриль дає змогу домогтися особливо рум'яної скоринки на стравах. Комбінуючи гриль із мікрохвильами, можна прискорити приготування. Після закінчення половини часу піч запобігає звуковим сигналом, що продукти необхідно перевернути для рівномірнішого приготування й отримання хрусткої скоринки.
Захисний вимикач
Безпека передусім
Захисний вимикач забезпечує абсолютно безпечне користування мікрохвильовою піччю. Він автоматично перериває роботу, якщо дверцята печі відчинені.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Состояние | Новое |
| Характеристики гриля | |
| Вертел | Нет |
| Максимальная мощность гриля | 1000 Вт |
| Тип гриля | кварцевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматические программы | Да |
| Блюдо для хрустящей корочки | Нет |
| Выпечка | Нет |
| Габариты (В х Ш х Г) | 288 х 498 х 378 мм |
| Диаметр поворотного стола | 27 см |
| Инверторная система | Нет |
| Наличие дисплея | с дисплеем |
| Откидная дверца | Нет |
| Пароварка | Нет |
| Размораживание | Да |
| Разогрев | Да |
| Решетка для гриля | Да |
| Тип | с грилем |
| Тип открытия дверцы | кнопка |
| Тип управления | кнопочное |
| Ширина | 45.1 - 50 см см |
Информация для заказа
- Цена: 6 196 ₴




