
Настільна плита Gorenje ICY2000SP ( 25609 )
3 632 ₴
- В наличии
- Код: ICY2000
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сенсорне керування
Досить торкання. Керуйте приготуванням за допомогою трьох сенсорів, слайдера та світлових індикаторів. Сенсор «Меню» містить сім програм: «Хот-пот», «Тушкування», «Стир-фрей», «Суп», «Кипіна», «Молоко» та «Приготування на парі». Приготування починається автоматично з заданої потужністю або температурою і триває певний час. Потужність і час також можна регулювати вручну.
Приготування з урахуванням ваших потреб
Плитка має 9 рівнів потужності від 400 до 2000 Ватів. Якщо вам необхідно точніше контролювати приготування, ви можете регулювати температуру в діапазоні від 80 °C до 240 °C.
Не переживайте, якщо у вас мало часу
Функція PowerBoost збільшує потужність конфорки та неабияк скорочує час приготування. Через 30 секунд роботи з максимальною потужністю 2000 Вт приготування триває з попередньо заданими параметрами.
Маленькі кроки до екологічного способу життя
Індукційна варильна панель ефективніша, ніж електрична або газова, вона не передбачає відкритого вогню або виділення токсичних газів. Енергоефективність індукційної панелі становить 83%. Серед інших важливих переваг — швидкість приготування, швидке реагування на зміну параметрів температури або потужності й завжди безпечна на дотик варильна поверхня.
За допомогою правильного посуду
Використовуйте переваги індукції повною мірою, вибравши відповідний посуд. Вона має містити феромагнітні матеріали (залізо) або мати шар із магнітними властивостями.
Тонка та портативна
Портативні індукційні плитки Gorenje неймовірно елегантні. Завдяки портативності їх можна використовувати в різних ситуаціях і місцях. Насолоджуйтеся смачними стравами, хай де ви будете: у кемпінгу, будинку на колесах, наметі або на вечірці в саду.
Безпека на першому місці
Залишати дітей без нагляду біля індукційної плитки ще ніколи не було так безпечно, тому що плитки Gorenje обладнані двома корисними функціями безпеки — блокуванням від дітей і автоматичним вимкненням після зняття посуду з конфорки.
Відпочивайте, поки плитка готує для вас
Якщо ви з досвіду знаєте, скільки часу готується страва, встановіть таймер до 180 хвилин. Коли час закінчиться, плитка автоматично вимкнеться й роздасться звуковий сигнал.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.7 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Электроподжиг | Нет |
| Защита от перегрева | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоотключение | Да |
| Блокировка от детей | Нет |
| Диаметр конфорки 1 | нет данных |
| Диаметр конфорки 2 | - |
| Диаметр конфорки 3 | - |
| Диаметр конфорки 4 | - |
| Защита от скачков напряжения | Да |
| Индикатор включения | Да |
| Материал рабочей поверхности | Стеклокерамика |
| Мощность конфорки 1 | 2000 Вт |
| Мощность конфорки 2 | - |
| Мощность конфорки 3 | - |
| Мощность конфорки 4 | - |
| Наличие дисплея | с дисплеем |
| Наличие крышки | без крышки |
| Наличие решетки | Нет |
| Общая мощность плиты | 2000 Вт |
| Общее количество конфорок | 1 конфорка |
| Объединение зон нагрева | Нет |
| Размеры (ВхШхГ) | 7x31x43 см |
| Распознавание посуды | Нет |
| Таймер | с таймером |
| Тип зоны нагрева | индукционная |
| Тип плиты | Индукционная |
| Тип управления | сенсорное управление |
| Функция PowerBoost | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 3 632 ₴







