Монітор Philips 27E1N1100A — це універсальне рішення, яке однаково добре підійде як для комп'ютерних ігор або перегляду відео, так і для виконання повсякденних завдань. Full HD екран з IPS матрицею відтворює надзвичайно чітке, яскраве та реалістичне зображення за широкого до 178° кута огляду.
Частота оновлення 100 Гц робить ігровий процес плавним, без розмиття та розривів. Час відгуку рухомого зображення 1 мс допоможе завжди бути на крок попереду суперника.
Розроблена спеціально для ігрових моніторів технологія SmartImage Game допоможе підібрати оптимальні параметри екрана для типу гри. Вона пропонує для вибору режими FPS, Racing, RTS і спеціальний режим SmartFrame, що дає змогу виділяти певну ділянку. Режими Gamer 1 і Gamer 2 надають можливість збереження персональних налаштувань на основі різних ігор.
Для роботи з документами створений спеціальний режим EasyRead.
У моніторі Philips 27E1N1100A передбачена низка технологій захисту зору. Вони зменшують навантаження на очі та роблять перегляд зручним. Режим Low Blue знижує рівень синього світла, а технологія Flicker Free усуває шкідливе мерехтіння.
Антивідблискове покриття дає змогу чітко бачити вміст на екрані, навіть якщо джерело світла є за спиною.
Два вбудовані стереодинаміки потужністю по 2 Вт відтворюють чистий і виразний звук. Спілкуйтеся онлайн, переглядайте фільми, слухайте музику без під'єднання зовнішніх динаміків.
Зручна кнопка EasySelect допоможе швидко змінити параметри монітора прямо в екранному меню.
Під'єднання монітора Philips 27E1N1100A здійснюється за допомогою роз'єму HDMI або VGA.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | IPS |
| Частота обновления | 100 Гц |
| Размеры | |
| Вес | 4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | отсутствует |
| DisplayPort | отсутствует |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | Да |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Безрамочный монитор | Да |
| Время реакции | 1 мс |
| Встроенная аудиосистема | Да |
| Встроенная камера | Нет |
| Габариты (ШхВхГ) | 617х457х211 мм |
| Диагональ | 27" - 29.9" |
| Диагональ экрана | 27" |
| Дополнительные разъемы | mini-jack 3.5 мм |
| Игровые технологии | AMD FreeSync |
| Изогнутый экран | Нет |
| Цвет | Черный |
| Контрастность | 1300:1 |
| Концентратор USB | Нет |
| Мощность аудиосистемы | 2х2 Вт |
| Поверхность экрана | матовая |
| Поворотный экран (Pivot) | отсутствует |
| Потребляемая мощность (в работе) | 18.8 Вт |
| Регулировка по высоте | отсутствует |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Яркость | 250 кд/м2 cd/m² |
Информация для заказа
- Цена: 5 734 ₴









