
Осушувач повітря Olimpia Splendid Aquaria S1 20 P (OS-2064) ( 24975 )
18 599 ₴
- В наличии
- Код: OS-2064
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Втомилися від цвілі або хочете запобігти її появі? Оптимальний рівень вологості забезпечить осушувач Olimpia Splendid AQUARIA S1 20 P. Він швидко й ефективно регулює мікроклімат у будинку завдяки своїй високій продуктивності. Зручно розміщуйте пристрій із компактним дизайном. Ніщо не заважатиме вашому комфорту, адже осушувач не дуже галасливий, але потужний. Про пил і неприємні аромати подбає багатофункціональна система фільтрації, а швидко вибрати бажані параметри допоможе сенсорна панель.
рівень шуму до 38 дБ
таймер від 1 до 24 год
повідомлення про заповнення резервуара
напівпрозорий знімний резервуар
три швидкості осушення
функція розморожування
режим сушіння одягу
колеса для транспортування
Чисте повітря без пилу та неприємних ароматів
Ефективно контролюйте рівень вологості в приміщенні з осушником Olimpia Splendid. Багатофункціональна система фільтрації пристрою містить два типи фільтрів: неприємні запахи надійно усуває фільтр з активованим вугіллям, а про чистоту подбає протипиловий фільтр. Ця комбінація забезпечує комфортну атмосферу для сну, роботи та відпочинку, а отже, ви отримаєте здорове середовище.
Безліч корисних функцій і режимів
Пристрій ефективно видаляє надмірну вологість із повітря й пропонує низку зручних функцій для максимального комфорту. Вибирайте оптимальну швидкість роботи залежно від умов у приміщенні. Просто контролюйте всі необхідні параметри з індикаторами вологості та температури. Olimpia Splendid автоматично вимикається в зазначений час зі зручним таймером. Повідомлення про досягнення максимальної позначки допоможе не турбуватися про переповнення резервуара для води. Крім того, навіть за низьких температур функція розморожування забезпечить безперебійну роботу осушувача, що робить його дуже надійним за будь-якої погоди.
Цифрова панель
Сенсорна панель нового покоління робить взаємодію з пристроєм зрозумілою і зручною. Для доступу до всіх функцій і режимів просто торкніться дисплея. Olimpia Splendid забезпечує комфортну розслаблену атмосферу будинку, адже ви можете настроїти її так, як хочете.
Природний холодоагент
Екологія стає менш важливою, ніж коефіцієнт корисної дії техніки. Природний холодоагент R290 зменшує потенційний вплив на довкілля, проте ідеально підходить для кліматичного обладнання, адже може похвалитися високою ефективністю.
Зручна компактна модель, яку легко переміщати
У зрозумілій інструкції ви знайдете повну інформацію про позиціювання Olimpia Splendid, наприклад, треба уникати розміщення впритул до кухонних плит, батарей і стін. З бічними ручками та обертовими колесами на 360 градусів у вас ширший діапазон розміщення, транспортувати Olimpia Splendid з одного приміщення в інше та змінювати розміщення кондиціонера також стало простіше.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Olimpia Splendid |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Уровень шума | 38 дБ |
| Состояние | Новое |
| Потребляемая мощность | 370 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 14.6 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Таймер | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-управление | отсутствует |
| Автоматический режим | Да |
| Габариты (ШхВхГ) | 36.7 х 61 х 27.4 см |
| Датчик влажности | Да |
| Датчик загрязнения фильтра | Да |
| Датчик температуры воздуха | отсутствует |
| Диапазон рабочих температур | нет данных |
| Емкость резервуара для воды | 3.1 - 5 л |
| Индикатор уровня воды | Да |
| Цвет | Белый |
| Комфортный режим | Нет |
| Наличие колес | Да |
| Непрерывный режим | Нет |
| Ночной режим | Нет |
| Обслуживаемая площадь | 90 м2 |
| Показатель влагоудаления | 20 л/сутки |
| Принцип действия | конденсационный |
| Расход воздуха | 170 м3/час |
| Регулировка интенсивности осушения | Да |
| Режим вентилятора | Да |
| Рекомендованная площадь обслуживания | 71 м2 и более |
| Способ установки | мобильный |
| Сушка одежды | Да |
| Тип хладогента | R290 |
| Управление | электронное |
| пульт ДУ | отсутствует |
Информация для заказа
- Цена: 18 599 ₴






