
Ноутбук Acer Aspire 15 A15-51M (NX.JKVEU.008) Steel Gray ( 20785 )
49 103 ₴
- В наличии
- Код: NX.JKVEU.008
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
З яким завданням ви б не зіткнулися, впоратися з ним вам допоможе функціональний ноутбук Acer Aspire 15. Він обладнаний потужним процесором Intel Core, створеним спеціально для плавної роботи в режимі багатозадачності та реалізації вашого потенціалу.
Графічна плата Intel
Не важливо, чи дивитеся ви новий фільм, чи відкриваєте для себе нову гру, завдяки графічній платі Intel зображення буде неймовірно плавним, і ви зможете розглянути всі деталі. Пориньте у світ мультимедіа або гри.
Чітке зображення й комфортний перегляд
Не пропустіть жодної деталі завдяки вузькій рамці привабливого IPS-дисплея з роздільною здатністю 1080p, обладнаного візуальними технологіями Acer для динамічної оптимізації відтінків і комфортного перегляду.
Впевнена спільна робота
Насолоджуйтеся якісним зображенням і звуком під час відеодзвінків завдяки вдосконаленій технології Acer PurifiedView на базі II та двом цифровим мікрофонам із підтримкою Acer PurifiedVoice. Оцініть інтелектуальні рішення, розроблені для ефективної спільної роботи.
Можливості під'єднання
Під'єднуйте та заряджайте пристрої завдяки широкому вибору портів. Це дасть змогу підвищити продуктивність і функціональність для виконання будь-яких завдань.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Серый |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопителя | SSD |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 14 |
| Модель процессора | Intel Core i9-13900H |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | LPDDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Display Port | отсутствует |
| HDMI | Да |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбит/с |
| Thunderbolt 4 | отсутствует |
| USB 2.0 | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 2x2 | отсутствует |
| USB4 | 1 |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| В комплекте (сумка, чехол, рюкзак, стилус) | Нет |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Вес | 1.5 - 1.99 кг г |
| Габариты (ШхГхВ) | 362.9х237.5х17.9 мм |
| Диагональ экрана | 15" - 16.3" |
| Емкость аккумулятора | 51 - 60 Вт-ч |
| Идентификация отпечатка пальца | идентификация отпечатка пальца |
| Кардридер | отсутствует |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель видеокарты | UHD Graphics |
| Наличие подсветки клавиатуры | с подсветкой |
| Объем HDD | Нет |
| Объем SSD | 1 ТБ SSD |
| Объем eMMC / UFS | Нет |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Объем памяти видеокарты | - |
| Операционная система устройства | Нет |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптический привод | без дисковода |
| Поддержка 3G / 4G / 5G | Нет |
| Поддержка NFC | Нет |
| Покрытие экрана | матовое |
| Популярные бренды | Acer |
| Производитель видеокарты | Intel |
| Производитель процессора | Intel |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Сенсорный экран | отсутствует |
| Серия | Aspire |
| Серия процессора | Intel Core i9 |
| Тип видеокарты | интегрированная |
| Тип екрана | IPS |
| Частота процессора | 2,6 - 5,4 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 49 103 ₴








