
Вентилятор Arctic P12 Pro PST- 5 Pack (ACFAN00307A) ( 13295 )
2 231 ₴
- В наличии
- Код: ACFAN00307A
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ефективна робота за високого опору повітря
Завдяки високому статичному тиску вентилятори Pro ефективно проганяють повітря через вузькі простори. Це робить їх ідеальними для радіаторів, перфорованих панелей і сітчастих фільтрів.
Максимальна продуктивність, переосмислена
Оновлена конструкція лопатей вентилятора забезпечує оптимальний баланс між продуктивністю та плавністю роботи.
Оптимізована конструкція підшипника-вала (DBB)
Подвійний кулькопідшипник із подовженим валом ротора забезпечує високу міцність і максимальний термін експлуатації за високих швидкостей обертання.
Автоматичне балансування у двох площинах
Автоматизований процес вимірювання й балансування на двох рівнях забезпечує надзвичайну точність і плавну роботу завдяки точному нанесенню балансувальної маси на різній глибині.
SOTA Мікроконтролер
Знижує шум двигуна, компенсує коливання навантаження й захищає від пускових струмів і зворотної полярності.
Більше потужності — менше шуму
Вентилятор забезпечує високу продуктивність на низьких обертах, створюючи більший повітряний потік і статичний тиск за всього 25 дБ(A) — ідеально для тихого та потужного охолодження.
Мінімальні проміжки для максимальної ефективності
Забезпечує високий статичний тиск і максимальну ефективність повітряного потоку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Arctic |
| Диаметр вентилятора | 120 мм |
| Назначение | Для корпуса |
| Совместимость с моделью | P12 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 185 г |
| Пользовательские характеристики | |
| MTBF | - |
| Безвинтовое крепление | Нет |
| Воздушный поток | 77 CFM |
| Давление | 6.9 мм H2O |
| Дополнительные данные | - |
| Количество в комплекте | 5 шт |
| Максимальная скорость оборотов | 3000 об/мин |
| Наличие дисплея | Нет |
| Номинальное напряжение | 12 В В |
| Номинальный ток | 0.33 А |
| Подсветка | без подсветки |
| Потребляемая мощность | нет данных Вт |
| Размеры | 120 х 120 х 25 мм |
| Разъем питания | 4-Pin |
| Разъем управления подсветкой | - |
| Регулирование оборотов | Да |
| Технологии подсветки | - |
| Тип подшипника | гидродинамический (Fluid Dynamic Bearing) |
| Толщина | 25 мм мм |
| Уровень шума | 25 дБ дБ |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет крыльчатки | черный |
Информация для заказа
- Цена: 2 231 ₴





