
Монітор Acer 21.5" EK221QE3bi (UM.WE1EE.301) IPS Black 100Hz ( 28111 )
3 675 ₴
- В наличии
- Код: UM.WE1EE.301
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Роздільна здатність Full HD.
Більш чіткі зображення в повному кольорі. Монітори Acer переносять користувача в ідеальний барвистий світ у форматі Full HD 1920x1080 і забезпечують оптимальне природне та чітке співвідношення контрастності.
Частота оновлення 100 Гц.
Завдяки високій частоті оновлення 100 Гц і технології Visual Response Boost, що забезпечує час відгуку 1 мс, під час гри кадри плавно змінюватимуть один одного практично без ефекту розмитості.
Технологія VRB дає змогу знизити час відгуку MPRT (Moving Picture Response Time) до 1 мс. Це досягається завдяки швидкому вимкненню підсвічування або порожнім чорним вставкам між кадрами. Цей ефект менш помітний у разі швидкої зміни кольорів.
Radeon FreeSync дає можливість забути про перешкоди, затримки, спотворення і «розриви» зображення, які не дають повністю зануритися у світ гри. Сучасні технології гарантують ідеальне відтворення навіть за високої частоти кадрів.
Технологія BlueLightShield зменшує дію синього світла, який може бути потенційно небезпечним, способом регулювання колірного відтінку та яскравості. Ви можете легко знайти та вибрати чотири різні параметри фільтра через екранне меню, щоб знайти найкраще, що підходить для цього завдання.
Технологія Flicker-Less усуває мерехтіння екрана, забезпечуючи стабільне подавання живлення на дисплей. Це мінімізує випадки зорової напруги та інших потенційно небезпечних очних захворювань, коли ви залучені в тривалі, затяжні ігрові сесії.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Тип матрицы | IPS |
| Частота обновления | 100 Гц |
| Размеры | |
| Вес | 2.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | отсутствует |
| DisplayPort | отсутствует |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | отсутствует |
| VESA | 75x75 мм |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Безрамочный монитор | Да |
| Время реакции | 4 мс |
| Встроенная аудиосистема | отсутствует |
| Встроенная камера | Нет |
| Габариты (ШхВхГ) | 492x380x192 мм |
| Диагональ | 20" - 22.9" |
| Диагональ экрана | 21.5" |
| Дополнительные разъемы | Нет |
| Игровые технологии | AMD FreeSync |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | Нет |
| Мощность аудиосистемы | Нет |
| Поверхность экрана | матовая |
| Поворотный экран (Pivot) | отсутствует |
| Потребляемая мощность (в работе) | 24 Вт |
| Регулировка по высоте | отсутствует |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Цвет | Черный |
| Яркость | 250 кд/м2 cd/m² |
Информация для заказа
- Цена: 3 675 ₴








