
Осушувач повітря Olimpia Splendid Aquaria S1 12 P (OS-2061) ( 26713 )
10 539 ₴
- В наличии
- Код: OS-2061
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Чисте повітря без пилу та неприємних ароматів
Ефективно контролюйте рівень вологості в приміщенні з осушником Olimpia Splendid. Багатофункціональна система фільтрації пристрою містить два типи фільтрів: неприємні запахи надійно усуває фільтр з активованим вугіллям, а про чистоту подбає протипиловий фільтр. Ця комбінація забезпечує комфортну атмосферу для сну, роботи та відпочинку, а отже, ви отримаєте здорове середовище.
Безліч корисних функцій і режимів
Пристрій ефективно видаляє надмірну вологість із повітря, водночас пропонує низку зручних функцій для максимального комфорту. Вибирайте оптимальну швидкість роботи залежно від умов у приміщенні. Просто контролюйте всі необхідні параметри з індикаторами вологості та температури. Olimpia Splendid автоматично вимикається в зазначений час зі зручним таймером. Повідомлення про досягнення максимальної позначки допоможе не турбуватися про переповнення резервуара для води. Крім того, навіть за низьких температур функція розморожування забезпечить безперебійну роботу осушувача, що робить його надзвичайно надійним у будь-яку погоду.
Цифрова панель
Сенсорна панель нового покоління робить взаємодію з пристроєм зрозумілою і зручною. Для доступу до всіх функцій і режимів просто торкніться дисплея. Olimpia Splendid забезпечує комфортну розслаблену атмосферу в домі, адже ви можете налаштувати його так, як хочете.
Природний холодоагент
Екологія зараз стає не менш важливою, ніж коефіцієнт корисної дії техніки. Природний холодоагент R290 зменшує потенційний вплив на довкілля, проте ідеально підходить для кліматичного обладнання, адже може похвалитися високою ефективністю.
Зручна компактна модель, яку легко переміщати
У зрозумілій інструкції ви знайдете повну інформацію про позиціювання Olimpia Splendid, наприклад, треба уникати розміщення впритул до кухонних плит, батарей і стін. З бічними ручками та обертовими колесами на 360 градусів у вас ширший діапазон розміщення, транспортувати Olimpia Splendid з одного приміщення в інше та змінювати розміщення кондиціонера також стало простіше.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Olimpia Splendid |
| Потребляемая мощность | 280 Вт |
| Состояние | Новое |
| Уровень шума | 40 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 10.2 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Таймер | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-управление | отсутствует |
| Автоматический режим | Да |
| Габариты (ШхВхГ) | 48.7 х 29.3 х 21.8 см |
| Датчик влажности | Да |
| Датчик загрязнения фильтра | отсутствует |
| Датчик температуры воздуха | Да |
| Диапазон рабочих температур | нет данных |
| Емкость резервуара для воды | 1.1 - 2 л |
| Индикатор уровня воды | Нет |
| Комфортный режим | Нет |
| Наличие колес | Да |
| Непрерывный режим | Нет |
| Ночной режим | Нет |
| Обслуживаемая площадь | 55 м2 |
| Показатель влагоудаления | 12 л/сутки |
| Принцип действия | конденсационный |
| Расход воздуха | 120 м3/час |
| Регулировка интенсивности осушения | Нет |
| Режим вентилятора | Нет |
| Рекомендованная площадь обслуживания | 51 - 70 м2 |
| Способ установки | мобильный |
| Сушка одежды | Нет |
| Тип хладогента | R290 |
| Управление | электронное |
| Цвет | Белый |
| пульт ДУ | Да |
Информация для заказа
- Цена: 10 539 ₴





