
Монітор Gigabyte 27" GS27QA IPS Black 180Hz ( 20765 )
10 415 ₴
- В наличии
- Код: GS27QA Gaming Monitor
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Gigabyte GS27QA — це монітор, розроблений спеціально для геймерів, які прагнуть чіткого зображення й мінімальної затримки. Завдяки комбінації QHD-розрішення та високій частоті оновлення, він забезпечує конкурентну перевагу в динамічних іграх.
Частота 180 Гц і 1 мс забезпечують дуже плавну картинку без розмиття руху. Це дає помітну перевагу в динамічних іграх, даючи змогу швидше реагувати на дії суперників. Використання технології MPRT (Moving Picture Response Time) гарантує високу чіткість у русі.
Технологія Adaptive Sync забезпечує плавний ігровий процес, синхронізуючи частоту оновлення монітора з частотою кадрів графічного процесора, що дає змогу повністю розкрити потенціал сучасних відеокарт. Це допомагає усунути зависання та ривки зображення, що часто виникають через невідповідність цих двох показників.
Монітор підтримує фірмові функції Game Assist, що допомагають гравцям: Aim Stabilizer, Black Equalizer, Crosshair, OSD Sidekick, Timer.
Технологія Flicker-Free забезпечує стабільність екрана, зменшуючи навантаження на очі, щоб ви могли комфортно працювати або гратися. Сертифікація TUV Rheinland, зменшення синього світла, зберігаючи водночас якість кольору.
Обтічний зовнішній вигляд відбиває простоту філософії дизайну ігрової серії Gigabyte, а міцна підставка та матове покриття створені для забезпечення функціональних і естетичних характеристик.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gigabyte |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Тип матрицы | IPS |
| Частота обновления | 180 Гц |
| Размеры | |
| Вес | 5.26 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | отсутствует |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | Да |
| Smart TV | Нет |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Wi-Fi / Bluetooth | Нет |
| Безрамочный монитор | Да |
| Время реакции | 1 мс |
| Встроенная аудиосистема | отсутствует |
| Встроенная камера | Нет |
| Габариты (ШхВхГ) | 619х447х172 мм |
| Геймерские | Да |
| Диагональ | 27" - 29.9" |
| Диагональ экрана | 27" |
| Дополнительные разъемы | mini-jack 3.5 мм |
| Игровые технологии | Adaptive Sync |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | Нет |
| Мощность аудиосистемы | Нет |
| Поверхность экрана | матовая |
| Поворотный экран (Pivot) | отсутствует |
| Портативные | Нет |
| Потребляемая мощность (в работе) | 32 Вт |
| Регулировка по высоте | отсутствует |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Цвет | Черный |
| Яркость | 300 кд/м2 cd/m² |
Информация для заказа
- Цена: 10 415 ₴







