
Зарядна станція PowerPlant G24 Pro 2048Wh, 2400 W (PB931545) ( 14339 )
76 158 ₴
- В наличии
- Код: PB931545
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Потужна домашня резервна електростанція
G24 Pro — це система резервного електропостачання для дому, призначена як для тривалих перебоїв в електропостачанні, так і для щоденного використання. Завдяки безпрецедентній ємності 17.40 кВтч один пристрій здатний забезпечити електроенергію весь ваш дім. Сумісність із різними джерелами енергії — від сонячного до природного газу — дає змогу задовольнити ваші мінливі потреби в електроенергії.
Технологія сонячного покоління MPPT
Максимізуйте потенціал сонячної енергії, використовуючи нашу інноваційну конструкцію з подвійним сонячним входом для одночасного використання декількох фотоелектричних (PV) джерел, кожен із яких має незалежну технологію відстеження точки максимальної потужності (MPPT).
Бездротова технологія
G24 Pro обладнаний технологією бездротового заряджання та може бути обладнаний портативним джерелом живлення, пропонуючи гнучкі енергетичні рішення, адаптовані до ваших потреб.
Перевірена часом батарея, створена для тривалого терміну експлуатації.
Акумулятори бувають різних форм, розмірів і хімічного складу. G24 Pro використовує LiFePO4-акумулятор як рішення для резервного живлення будинку, що забезпечує понад 3000 циклів заряджання.
Довговічний і захищений
Наш акумулятор створений для того, щоб витримувати роки інтенсивного використання, а безпека є нашим головним пріоритетом. Удосконалена система керування акумулятором (BMS) постійно регулює напругу, струм і температуру, щоб гарантувати безпеку й оптимальну продуктивність.
Паралельний режим: 17,4 кВтч, вихідна потужність 6000 Вт
У паралельному режимі енергетична станція G24 Pro забезпечує дивовижну вихідну потужність 17,4 кВтч і 6000 Вт, надаючи надійне та довготривале живлення для різних застосувань.
Екологічні рішення для енергопостачання
G24 PRO пропонує екологічніше рішення для енергопостачання. Без витрат на технічне обслуговування й придбання газу ви можете заощадити щонайменше вп'ятеро більше грошей, порівнюючи з витратами на природний газогенератор упродовж усього терміну його експлуатації. Під'єднайте PowerPlant G24 Pro до наявних сонячних панелей, щоб використовувати чисту енергію без викидів, шуму та втрат під час перетворення енергії. Легко зберігайте надлишкову електроенергію для харчування вдома вночі та зменшуйте рахунки за електроенергію.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlant |
| Вес | 25 кг |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип | Зарядная станция |
| Функция ИБП | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| DC-разъем | 1 |
| USB Type-A | 2 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 2 |
| Адаптер переменного тока | нет данных |
| Беспроводная зарядка | Да |
| Быстрая зарядка батареи | Да |
| Водонепроницаемый корпус | Нет |
| Время зарядки от прикуривателя | 1.8 ч |
| Время зарядки от сети | 2 ч |
| Время зарядки от солнечной панели | 1.8 ч |
| Выход USB Type-A | 2 х 15 Вт |
| Выход USB Type-B | - |
| Выход USB Type-C | 2 х 100 Вт |
| Выход беспроводной зарядки | 1 х 15 Вт |
| Выход постоянного тока | 1 х 12В/30А |
| Выход прикуривателя | 1 х 12В/30A |
| Дисплей | с дисплеем |
| Для большой бытовой техники | Да |
| Для мелкой бытовой техники | Да |
| Для электроники | Да |
| Емкость, Вт*ч | 2048 |
| Емкость, мА*ч | 568889 |
| Жизненный цикл | 3000+ циклов |
| Зарядка от USB | Нет |
| Зарядка от аккумулятора | Нет |
| Зарядка от прикуривателя автомобиля | Да |
| Зарядка от сети | Да |
| Зарядка от солнечной панели | Да |
| Защита от короткого замыкания | нет данных |
| Защита от перегрева | нет данных |
| Защита от перенапряжения | Да |
| Индикация заряда | Да |
| Колеса | Нет |
| Максимальная входная мощность | 1500 Вт |
| Номинальная мощность | 2400 Вт Вт |
| Одновременно заряжаемых устройств | 9 шт |
| Переменный ток | 3 х 220-240 В |
| Пиковая мощность | 4800 Вт |
| Подключение дополнительной батареи | Нет |
| Подсветка | Да |
| Популярные бренды | - |
| Прикуриватель | 1 |
| Приложение IOS / Android | Да |
| Противоударный корпус | Нет |
| Рабочая температура | нет данных |
| Размеры | 510 х 350 х 322 мм |
| Разъем прикуривателя | - |
| Ручка для переноски | Да |
| Солнечная панель | 1200 Вт |
| Технология зарядки | Power Delivery, Qi беспроводная |
| Тип аккумуляторов | LiFePO4 |
| Управление со смартфона | Да |
| Фонарик | Да |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 76 158 ₴
