
Кулер процесорний be quiet! Dark Rock Pro 5 Black (BK036) ( 17976 )
6 509 ₴
- В наличии
- Код: BK036
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Dark Rock Pro 5 забезпечує максимальну продуктивність охолодження і практично безшумну роботу. Ідеальний вибір для розігнаних систем і вимогливих робочих станцій.
7 теплових трубок для високої інтенсивності відведення тепла
Два практично безшумні вентилятори Silent Wings PWM для ідеального повітряного потоку
Лійкоподібний повітрозабірник фронтального вентилятора для високого тиску повітря
Спеціальний перемикач дає змогу вибрати тихий або продуктивний режим роботи
Регульований за висотою передній вентилятор і форма радіатора забезпечують сумісність із високими модулями RAM і VRM.
Спеціальне чорне керамічне покриття забезпечує ідеальне теплопередавання й елегантний зовнішній вигляд.
Сумісний із термопастим на основі рідкого металу
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | be quiet! |
| Диаметр вентилятора | 135 мм |
| Максимальная скорость вращения | 2000 об/мин |
| Назначение | Для процессора |
| Тип разъема | 4-pin |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1290 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Socket 1150 | Да |
| Socket 1151 | Да |
| Socket 1155 | Да |
| Socket 1156 | Нет |
| Socket 1200 | Да |
| Socket 1366 | Нет |
| Socket 1700 | Да |
| Socket 1851 | Да |
| Socket 2011 | Нет |
| Socket 2011-3 | Нет |
| Socket 2066 | Нет |
| Socket 775 | Нет |
| Socket AM1 | Нет |
| Socket AM2 | Нет |
| Socket AM2+ | Нет |
| Socket AM3 | Нет |
| Socket AM3+ | Нет |
| Socket AM4 | Да |
| Socket AM5 | Да |
| Socket FM1 | Нет |
| Socket FM2 | Нет |
| Socket FM2+ | Нет |
| Socket SP3 | Нет |
| Socket TR4 | Нет |
| Socket TRX4 | Нет |
| Воздушный поток | 68.7 CFM |
| Высота системы охлаждения | 168 мм |
| Габариты (мм) | 145 x 136 x 168 |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Максимальное TDP (для ЦП и видеокарт) | 270 W |
| Максимальный уровень шума (дБ) | 23.3 |
| Материал радиатора | алюминий/медь |
| Поддержка процессоров | AMD/Intel |
| Подсветка | без подсветки |
| Размер водяного охлаждения | Нет |
| Размеры вентилятора, мм | 135 x 135 x 25 |
| Тип | Кулер |
| Тип подшипника | гидродинамический (Fluid Dynamic Bearing) |
Информация для заказа
- Цена: 6 509 ₴







