
Чоловічий наручний годинник Besta United з Вашим ЛОГО SV
2 387 ₴
- В наличии
- Код: 2380-SV
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Виготовлення моделей з Вашим логотипом!Можливо вставити герб Вашої бригади, логотип компанії чи будь-яке інше фото!Строк виготовлення 1-3 дні!Мінімальне замовлення від 1 од.!У Вартість входять: створення макету з вашим логотипом, його друк та встановлення на годинник.Так як це індивідуальне замовлення його виготовлення починається після підтвердження замовником макету та його повної оплати.При замовленні від 5 од. знижка 10%При замовленні від 10 од. знижка 20%При замовленні від 30 од. знижка 25%
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Besta |
| Материал | Пластик |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 50 мм |
| Толщина | 19 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага, г | 60 |
| Вид індикації | Мітки, арабські цифри |
| Водостойкость | 5 атм - плавання |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина ремешка | 24 см (регулюється) |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Застежка | Класична |
| Индикация | Секунди, хвилини, години |
| Колір ремінця | Мілітарі |
| Материал корпуса | Поликарбонат |
| Материал ремня | Каучуковий |
| Механизм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Нет |
| Особенности | Інструкція російською мовою |
| По діаметру годинника | Великі |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 50х19 |
| Стекло | Полікарбонатне |
| Стиль | Спортивный |
| Тип | Мужские |
| Тип механизма | Quartz |
| Тип циферблата | Комбінований (аналогово-стрілочний) |
| Фабрика зборки | Україна |
| Форма корпуса | Круглий |
| Формат времени | 12/24 г |
| Функции | Тризуб, секундомір, будильник, підсвічування, дата, день тижня, місяць, другий час (Dual Time) |
| Цвет корпуса | Мілітарі |
Информация для заказа
- Цена: 2 387 ₴









